Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Hledáte nové dveře? Ušetřete a zrenovujte ty staré, díky samolepicím fóliím

Ceny šly neuvěřitelně nahoru u všeho, nač se ve stavebnictví i vybavení domů a bytů podíváme. Pokud jste nestihli koupit nové dveře za „staré“ ceny, nemusíte zoufat. Oprýskané, ošoupané a zašlé staré dveře, které jsou jinak funkční, můžete levně zrenovovat. Stačí, když si vyberte a koupíte samolepicí fólie k renovaci dveří. Mají přesné rozměry, z každé strany můžete použít jiný dekor a manipulace je naprosto snadná. Krása na mnoho let je díky kvalitním tapetám od folie-tapet.cz předem zaručena.

„Rozbijte“ klasiku a fádnost

Máte-li doma pubertální děti, můžete jim udělat radost dveřmi s nápisy, jako třeba Party, Hard Rock, Techno, Clubbing, Disress… Právě tyhle nápisy má fólie k renovaci dveří šíře 90 cm x 2,1 m s dekorem 733. Díky aktuálně slevě 53 % z původní ceny je tapeta na jednu stranu dveří k dostání jen za 212 Kč. Z chodby mohou vypadat dveře dřevěně, uvnitř pokoje mohou mít divoký vzhled s nápisy.

Oblíbený dekor „sonoma“

Se slevou 47 % z původní ceny můžete teď právě koupit i fólii pro renovaci dveří v dekoru sonoma světlá, dřevo, šíře 90 cm x 2,1 m. Tato i výše uvedená fólie jsou k dostání i v jiné šíři na užší dveře. Jedná se o kvalitní a originální značku d-c-fix, která je dokonalou napodobeninou originálu na první pohled nerozeznatelnou od skutečného dřeva. Je světlostálá a zhotovená ze samolepicího vinylu.

V nabídce je ovšem spousta dalších dřevin, ať už hledáte tmavé nebo světlé dřeviny, vyberete si. Stejně tak nechybí vzhled jednobarevný, např. modrý či oranžový. I pokud chcete změnit dveře do podoby mramoru, tato fólie na prodej.

Kupte na jednom místě i tapety na zeď, fototapety, obkladové 3D panely, barvy ve spreji, lepidla, nářadí a další. Při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu ZDARMA.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *