Hledáte nové dveře? Ušetřete a zrenovujte ty staré, díky samolepicím fóliím

Hledáte nové dveře? Ušetřete a zrenovujte ty staré, díky samolepicím fóliím

Ceny šly neuvěřitelně nahoru u všeho, nač se ve stavebnictví i vybavení domů a bytů podíváme. Pokud jste nestihli koupit nové dveře za „staré“ ceny, nemusíte zoufat. Oprýskané, ošoupané a zašlé staré dveře, které jsou jinak funkční, můžete levně zrenovovat. Stačí, když si vyberte a koupíte samolepicí fólie k renovaci dveří. Mají přesné rozměry, z každé strany můžete použít jiný dekor a manipulace je naprosto snadná. Krása na mnoho let je díky kvalitním tapetám od folie-tapet.cz předem zaručena.

„Rozbijte“ klasiku a fádnost

Máte-li doma pubertální děti, můžete jim udělat radost dveřmi s nápisy, jako třeba Party, Hard Rock, Techno, Clubbing, Disress… Právě tyhle nápisy má fólie k renovaci dveří šíře 90 cm x 2,1 m s dekorem 733. Díky aktuálně slevě 53 % z původní ceny je tapeta na jednu stranu dveří k dostání jen za 212 Kč. Z chodby mohou vypadat dveře dřevěně, uvnitř pokoje mohou mít divoký vzhled s nápisy.

Oblíbený dekor „sonoma“

Se slevou 47 % z původní ceny můžete teď právě koupit i fólii pro renovaci dveří v dekoru sonoma světlá, dřevo, šíře 90 cm x 2,1 m. Tato i výše uvedená fólie jsou k dostání i v jiné šíři na užší dveře. Jedná se o kvalitní a originální značku d-c-fix, která je dokonalou napodobeninou originálu na první pohled nerozeznatelnou od skutečného dřeva. Je světlostálá a zhotovená ze samolepicího vinylu. V nabídce je ovšem spousta dalších dřevin, ať už hledáte tmavé nebo světlé dřeviny, vyberete si. Stejně tak nechybí vzhled jednobarevný, např. modrý či oranžový. I pokud chcete změnit dveře do podoby mramoru, tato fólie na prodej. Kupte na jednom místě i tapety na zeď, fototapety, obkladové 3D panely, barvy ve spreji, lepidla, nářadí a další. Při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu ZDARMA.

Publikováno: 08. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam