Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Chcete mít svůdnější pohled?

Ženy jsou od přírody nespokojené se svým zevnějškem a kdykoliv mají možnost, snaží se ho od základů změnit. Hubené ženy tloustnou a nechávají si zvětšovat prsa, boubelky naopak podstupují liposukce. Blondýnky se přebarvují na hnědou a černovlásky by chtěly měděnou barvu vlasů. Díky moderní vědě se kosmetika a móda velmi rychle vyvíjí a ženy tak mohou být spokojené, protože díky ni mohou velmi jednoduše změnit svůj vzhled k nepoznání. Mezi velmi oblíbené „úpravy“ patří prodlužování řas. Je však třeba podotknout, že na rozdíl od zmíněné operace prsou, nejde o zásah do těla v pravém slova smyslu.

 

Prodlužování řas je velmi oblíbenou metodou, jak docílit zdravě vypadajících hustých řas, které vypadají přirozeně a velmi přitažlivě. Je třeba uvést na pravou míru, že není prodlužování, jako prodlužování. Klasické umělé řasy poznáte na první pohled, protože vypadají, jako menší kartáč a majitelce vůbec nesluší. Něco úplně jiného jsou Mialashes, které jsou vyrobeny ze syntetického polyesteru a to tak, aby vypadaly jako přírodní řasy. Jsou aplikovány speciálním lepidlem, které nedráždí oči a není nijak škodlivé. Vydrží velmi dlouho, při správné aplikaci jako přírodní vlasy, tedy 6-8 týdnů. Pro udržování správné hustoty a délky se však doporučuje řasy průběžně doplňovat co 3-4 týdny.

 

Prodlužování řas je velmi moderní záležitost, díky které se spousta dam konečně cítí sebevědomě. Máte-li krátké a řídké řasy, neváhejte a nechte si je prodloužit. Mialashes jsou velmi šetrné a působí naprosto přirozeně. Před každou aplikací si s vámi specialista zkonzultuje požadovanou délku, tloušťku a tvar, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Váš pohled bude velmi, velmi svůdný a nenechá nikoho na pochybách, že za to stojíte.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *