Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Nejlevnější vlastní bydlení pro rodinu? Představujeme vám mobilheimy

Máte plné zuby podnájmu a toužíte po vlastním bydlením? Hledáte způsob, jak řešit zapeklitou situaci, když vám stěhování komplikuje nedostatek peněz? Nechcete-li se na několik desítek let zadlužit hypotékou, vsaďte na trailer. Nevíte, oč kráčí? Trailer, stacaravan, holiday home… nebo také mobilheim a konečně hezky česky – mobilní dům. Jde o nejlevnější typ vlastního bydlení vůbec, které se k nám dostalo poměrně nedávno. V posledních letech se ale zdá, že k mobilheimům konzervativní Češi konečně našli cestu.

Mobilní domy se zrodily z karavanů

Mobilní dům je někdy nazýván domem na kolečkách. Není divu, původní mobilheimy vznikly v USA z karavanů a poskytovaly zázemí lidem, kteří se často stěhovali. Od té doby uplynulo již 60 let a mobilní domy se postupně dostaly také do Evropy. V západoevropských zemích a ve Velké Británii se setkaly s velmi pozitivním ohlasem a zhruba před deseti lety se první mobilheimy začaly objevovat i u nás.

Mobilheim, to je dům bez stavebního povolení

A proč byste měli bydlet v mobilheimu právě vy? Mezi hlavní důvody, které jasně hovoří pro pořízení mobilního domu je nízká pořizovací cena, možnost okamžitého bydlení a téměř žádná administrativa. Poté, co si objednáte mobilheim, který odpovídá vašim požadavkům, vám ho dodavatel přiveze až na pozemek. Žádné základy pokládat nebudete a umístění domu se obejde i bez těžké techniky. A stavební povolení? Žádné potřebovat nebudete.

Mobilní domy jsou koncipovány k okamžitému zabydlení. Disponují kompletními rozvody a v případě celoroční varianty také zateplením. Na první pohled se nijak neliší od klasických zděných domů a vypadají velmi útulně. V případě zájmu si lze pořídit také plně vybavený mobilheim, ve kterém nechybí např. krb nebo jiné nadstandardní příslušenství. A až se budete stěhovat, můžete si vzít domek s sebou.

Vyberte si svůj mobilní dům a nastěhujte se třeba hned

Mobilheimy se využívají k rekreaci, jako kanceláře nebo prodejny a samozřejmě i k plnohodnotnému bydlení. Chcete-li se o nich dozvědět více, navštivte www.mobilnidomky.cz, kde nechybí detailní informace, konkrétní ceny a fotogalerie. Tak co vy na to – pořídíte si konečně vlastní bydlení i vy?