Holé stěny jsou smutné. Zaplňte prázdná místa obrazy!

Holé stěny jsou smutné. Zaplňte prázdná místa obrazy!

Duší interiéru je podlaha, ale aby byl celek dokonalý, nesmí se podcenit ani dekorace. Pokud jste právě u cílové pásky v závodu zvaném rekonstrukce, ale stále máte pocit, že k perfektnímu výsledku „něco“ chybí, nepřestávejte číst. Vaše domácnost bude osobitá pouze za předpokladu, že nepřehlédnete detaily. Prozradíme vám, kde seženete originální obrazy, které pozvednou celkovou úroveň vašeho bydlení.

Vyberte si z bohaté nabídky krásných obrazů

Spousta prázdného místa na stěnách, to je pomyslná achillova pata mnoha domácností. A ačkoliv jde o problém, který lze vyřešit poměrně snadno pomocí fototapet či jiných cenově dostupných dekorací, možná ve skrytu duše toužíte po něčem mnohem lepším. Jak by se vám líbilo, kdyby atmosféru ve vašem obývacím pokoji umocnily abstraktní obrazy? Ty však tvoří jen část sortimentu Artpitu - online galerie s uměním. V nabídce najdete také grafiky, fotografie, dekorace ze skla a keramiky, módu a šperky. Chcete-li si dopřát krásné věci, máte jedinečnou šanci.

Artpit je bohatým zdrojem uměleckých předmětů

V online prodejní galerii Artpit můžete zakoupit kvalitní umělecká díla od českých a slovenských autorů. E-shop je koncipován jako pomyslný protiklad ke konvenčním a komerčních galeriím – nachází se v něm originální a velmi osobité výstupy. Momentálně čítá nabídka Artpitu přes 1400 položek. V klidu si je prohlédněte a dejte si na čas. Přeci jen jde o dekorace, na které se budete koukat každý den. Samozřejmě si můžete nechat poradit od provozovatele – rád vám doporučí vhodný obraz či jiné zboží na základě vašich specifických požadavků. Chcete-li si malované obrazy prohlédnout naživo, domluvte se na schůzce v ateliéru. A samozřejmě budete mít nárok na vrácení do 14 dnů od doby doručení – jako v každém jiném e-shopu.

Publikováno: 13. 01. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: abstraktní obrazy | artpit | originální obrazy