Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Jaké plavky budou trendy pro rok 2014?

Léto je opět v „dohlednu“ a nám nezbývá, než se zásobit dostatečným množstvím opalovacích krémů a především novými plavkami. Přece si nechcete na plovárně, u bazénu, nebo kdekoliv jinde utrhnout ostudu se starým modelem, který příliš neodpovídá vašim momentálním dispozicím. Možná jste ještě nestihla shodit pár kilo navíc, které jste nabrala během svátků, nebo jste se naopak dostala do nebývalé formy. Ať už je to tak, či ona, nové plavky pro rok 2014 si zasloužíte! Prozradíme vám, jakým směrem se ubírají trendy a samozřejmě přidáme pár tipů na nákup…

Definovat trendy pro plavky v roce 2014 je poměrně složité. Stejně jako v posledních letech, i tento rok nebudete vázaná určitým proudem a v podstatě budete moct vybírat dle svého vkusu a uvážení. Přesto lze vysledovat, že módní návrháři tíhnou k určitým směrům a podle módních expertů budou v kurzu pestrobarevné kombinace evokující exotiku, ale také retro. Příkladem budiž několik následujících modelů, které jsme ulovili ve známém e-shopu www.pekne-pradlo.cz.

Puntíky to mají složité a buď jsou totálně out, nebo naopak v kurzu. Letos je jejich rok, což dokazuje model Ines Dohna v klasické černobílé kombinaci. Díky drobným mašličkám a růžovým šňůrkám ovšem získaly „pin up“ nádech a jsou neodolatelné. Chcete-li svému okolí dokázat, že víte, co se nosí, proměňte se v moderní pin up girl!

Pin up plavky

Hawai, vůně květin a nekonečné koupání v azurové laguně. I takto by se daly charakterizovat elegantní dámské plavky Dana s květinovým vzorem. Celková dojem umocňuje jakostní italská tkanina a o pohodlí se starají vyztužené košíčky a nastavitelná ramínka. Perfektně vám padnou nejen na Hawai, ale i na místním koupališti!

Hawai plavky

Chcete být sexy a smyslná, ale zároveň potřebujete skrýt bříško? Vsaďte na „staré dobré“ tankini a to rovnou na model Raisa II z kolekce Winner. Komplet se skládá z šikovně střiženého topu a kalhotek, podprsenka typu bardotka je vyztužená a má odepínatelná a nastavitelná ramínka. Topík na boku zdobí ozdobné stáhnutí.

Tak co vy na to? Pokud se vám plavkové trendy pro rok 2014 líbí, prohlédněte si i další originální modely. E-shop www.pekne-pradlo.cz doporučujeme nejen kvůli pestré nabídce nových modelů, ale také kvůli prozákaznického přístupu. Pokud vám plavky nebudou „sedět“, můžete se spolehnout na bezproblémovou výměnu. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si ty své, které z vás udělají královnu pláže!