Malířské a fasádní barvy jedině od specialistů. Proč nedělat kompromisy?

Malířské a fasádní barvy jedině od specialistů. Proč nedělat kompromisy?

Chystáte se na renovaci či rekonstrukci interiéru, v rámci které budete malovat zdivo? V tom případě se pozastavte nad volbou barev a nesnažte se na nich ušetřit. Vzhledem k tomu, že stěny tvoří největší část pohledové plochy místností, je kvalita barev skutečně na místě. Dražší barvy mají lepší barevný efekt a zároveň i delší životnost. Pokud si s výběrem nevíte rady, obraťte se na zkušené odborníky z firmy BARVY LAKY KOMPLET.

Odborníci poradí a namíchají konkrétní odstíny

V hobby marketu sice ušetříte, ale personál vám s výběrem příliš nepomůže. Nikoliv z důvodu neochoty, jako spíše neznalosti. Specialisté z firmy BARVY LAKY KOMPLET vám doporučí vhodné materiály a seznámí vás i s podrobným pracovním postupem. V nabídce najdete pouze prvotřídní malířské a fasádní barvy, které používají profesionální malíři a natěrači. Jedná se o produkty od prověřených dodavatelů s garancí dlouhé životnosti a požadovanými vlastnostmi. V souvislosti s barvami pro fasády a omítky jde zejména o odolnost proti UV záření, výrazným teplotním výkyvům, nadměrné vlhkosti a vodě či projevům předčasného stárnutí. V rámci komplexních služeb můžete využít také profesionální tónování – výsledná barva bude věrně odpovídat vašim představám.

Nejen barvy, ale i doplňky

Při malování či natírání se neobejdete také bez doplňků pro přípravu povrchu (zahlazení stěn, zatmelení děr...). Ať už jde o speciální silikony a tmely nebo jiné materiály, opět můžete počítat s kvalifikovaným poradenstvím a doporučením vhodných produktů s ohledem na typ povrchu. Díky tomu dosáhnete ještě lepšího vzhledu a delší životnosti. Firma BARVY LAKY KOMPLET působí v Českých Budějovicích, Berouně, Opavě, Příbrami, Teplicích a Žďáru nad Sázavou. Ve specializovaných prodejnách se vám dostane přístupu, o kterém si jinde můžete nechat zdát.

Publikováno: 14. 07. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: barvy laky | jak vybrat fasádní barvu