Honza vám pomůže ušetřit na povinném ručení

Honza vám pomůže ušetřit na povinném ručení

Znáte Honzu? Nemyslíme hloupého Honzu z pohádky, ale naopak velmi chytrého Honzu z portálu honzovapojistka.cz. Ten vám může pomoci ušetřit několik tisíc za povinné ručení. Pokud v současné době přemýšlíte nad změnou pojišťovny, ale nemůžete se rozhodnout, které povinné ručení je pro vás nejvýhodnější, určitě odbornou pomoc uvítáte s otevřenou náručí. Nabídky pojišťoven jsou na první pohled velmi podobné, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že je na místě detailní porovnání. Srovnávat všechny aktuální nabídky svépomocí je časově náročné a navíc je jednoduché udělat při výpočtech chybu. Proto se pomoc od chytrého Honzy vyplatí dvojnásob.

Neplaťte za povinné ručení víc, než doopravdy musíte

Doba, kdy měli všichni motoristé sjednáno povinné ručení u České pojišťovny, je už dávno pryč. Monopol padl a nyní nabízí sjednání povinného ručení téměř každá pojišťovna. Nabídky se však liší a to tak moc, že můžete změnou pojišťovny ušetřit ne několik set, ale tisíc korun. V případě většího vozového parku i několik desítek tisíc. Cena povinného ručení závisí na několika faktorech. Posuzuje se, na co budete vůz využívat, ale také výkon, hmotnost, rok výroby a podobně. Portál honzovapojistka.cz vám pomůže vypočítat, které pojištění je opravdu nejvýhodnější. Zajímá vás, jak?

Kalkulačka povinného ručení vypočítá cenu za vás

Propisky a stohy papírů můžete schovat zpátky do šuplíků. K výpočtu ceny pojištění nebudete potřebovat vůbec nic. Konečnou cenu vypočítáte s pomocí kalkulačky povinného ručení, kterou najdete na webu honzovapojistka.cz. Jednoduše vyplníte všechny potřebné údaje a odešlete. Hned na to se vám zobrazí přehled pojistek podle toho, kolik můžete ušetřit. Na stejném principu funguje i výpočet havarijního pojištění. již brzy se můžete těšit na nové a efektivnější rozhraní webu, které vám výběr pojistky usnadní ještě více. Ve vašem výběru by však neměla rozhodovat pouze cena, ale také asistenční služby a výše pojistného plnění.

Publikováno: 27. 03. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: asistenční služby | havarijní pojištění | onzova pojistka | pojištění | povinné ručení