Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Slevy

Zajímá vás, jak to vypadá, když jsou ceny na dně?

Patříte k milovníkům nakupování a neodpustíte si žádnou výhodnou akci, díky které můžete výrazně ušetřit? Slev není nikdy dost a proto bychom vám rádi představili zajímavý nákupní portál, který zprostředkovává atraktivní nabídky pobytů, zboží i služeb, kterým neodoláte. Udělejte si chvíli pohodlí a podívejte se s námi, jak to vypadá, když jsou ceny na dně!

Portál www.cenynadne.sk toho má opravdu hodně co nabídnout. Nabídky jsou přehledně rozděleny do jednotlivých sekcí a najdete mezi nimi slevy na pobyty a cestování, jídlo a pití, služby spojené se zdravím a krásou, ale také nejrůznější kurzy a zboží. Na úvodní straně na vás vykoukne sleva dne, tedy ta nejzajímavější z nově přidaných nabídek.

Ale od teorie k praxi. Jednotlivé nabídky jsou sice časově omezené, ale hromadné slevy se vždy pohybují v řádu několika desítek procent. Pokud už dávno toužíte po několikadenním pobytu v některém z luxusních hotelů v Tatrách, romantickém víkendu v Rakousku nebo poznávacím výletu do Vídně, máte jedinečnou možnost sny realizovat a to za cenu, kterou vám cestovní kanceláře běžně nenabídnou.

Co se týče zboží, čeká na vás značkové oblečení, elektronika, vybavení do domácnosti, ale také kosmetika a spousta dalších praktických věcí. A cenovky vás opět mile překvapí!

A jak to celé funguje? Jakmile se vám některá z nabídek zalíbí natolik, že si ji rozhodnete zakoupit, kliknete na tlačítko koupit. Poté, co se registrujete nebo přihlásíte přes Facebook, vyplníte požadovaný počet kusů (budete-li si chtít objednat více než jeden kus, nezapomeňte hodnotu v poli přepsat) a provedete platbu. Po jejím připsání obdržíte mailem slevový kupón, který pak uplatníte při vlastním nákupu. Nic složitého v tom nehledejte, hromadné slevy jsou jednoduché a dopřejete si díky nim to, co byste si jinak museli odepřít.