Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Hotel pro rodiny s dětmi v zimě vévodí poptávkám

Vánoce, pololetní prázdniny, zimní prázdniny. To je hned několik příležitostí, kdy zejména do Krkonoš houfně proudí tisíce turistů. Jejich cílem jsou především sjezdovky, které zaplní do posledního místa. Stejně tak je to i s ubytovacími středisky. V kurzu jsou zejména hotely pro rodiny s dětmi.

Zimní krása národního parku

Krkonoše jsou díky impozantní přírodě velice oblíbeným místem pro zimní sporty. Ideální podmínky sem lákají všechny věkové kategorie lyžařů, od začátečníků až po zkušené mistry, kteří si bez váhání střihnou černou. Desítky sjezdovek ve výborné kvalitě jsou velkým lákadlem i pro rodiny s dětmi. Ty se soustředí zejména na Benecku, kde je k dispozici 12 vleků, dva snowparky, čtyřsedačková lanovka, dvě snowtubingové dráhy, večerní lyžování a v případě nestálého počasí také umělé zasněžené svahy. Ty dávají příležitost také malým nezbedům, kteří je mohou sjíždět na sáňkách, či pekáčích.

Vyžití pro lyžaře i pěší

Nejen lyžaři si tady díky bezpočtu sjezdovek, které jsou za příznivého počasí propojeny přijdou na svoje. Běžkaři zde mají přímo ráj, kilometry pravidelně upravovaných běžeckých tratí vybízejí k naskočení do stopy hned ráno. Pokud lyže nemusíte, ale turistiku milujete, pak se vydejte na nejvyšší horu Česka, Sněžku nebo příjemnou, byť mrazivou procházku krkonošskou magistrálou.

Dobře se ubytujte i najezte

V Krkonoších je snad nejvyšší koncentrace hotelů všech možných kategorii. Od těch nejlevnějších až po luxusní pětihvězdičkové. Ovšem nejvíc hledanou formou ubytování je dlouhodobě hotel pro rodiny s dětmi. Ty obvykle nabízejí nejlepší poměr cena/výkon, a navíc poskytují menší či větší vyžití i pro nejmenší hosty. Součástí jejich nabídky jsou také rodinné pokoje, což ocení zejména vícečetné rodiny. Tyto hotely nabízí většinou také výbornou kuchyň s bohatou snídani formou švédských stolů, která se právě u malých návštěvníků osvědčila nejvíc.

Při své cestě za krásami Krkonoš nezapomeňte navštívit i legendární „Lufťákovou stezku“.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *