Jak najít toho pravého? Přečtěte si skvělé tipy, jak se seznámit online!

Jak najít toho pravého? Přečtěte si skvělé tipy, jak se seznámit online!

Na světě bude zanedlouho 8 miliard lidí, ale přesto není snadné najít vhodný protějšek. Možná je to i váš případ a pomalu začínáte propadat panice. Co když si nikdy nikoho nenajdete a zůstanete sami jako kůl v plotě? Stačí se jen trochu snažit a již brzy budete trávit čas se svou spřízněnou duší. Nemusíte přitom nikam daleko – stačí zabrousit na online seznamku.

Seznamka jako dobrý nápad?

Spousta lidí pohlíží na online seznamku skrz prsty, ale ve skutečnosti jde o jeden z nejrychlejších způsobů, jak najít toho pravého či pravou. Nevěříte? Pak se zamyslete nad tím, kde jinde najdete tisíce lidí na jednom místě. Než byste jich tolik potkali po barech či na jiných místech, uteklo by mnoho vody...

Je seznamování přes internet bezpečné?

Ano i ne – záleží na vašem přístupu a obezřetnosti. V prvé řadě jde vždy o výběr správné seznamky. Raději se vyhněte neznámým serverům a preferujte projekty (byť placené), které se těší dobrému jménu. Minimalizujete tím veškerá rizika. A hlavně – první schůzka by měla proběhnout na veřejném místě. Tuto zásadu by měly dodržovat především ženy.

Jak najít protějšek snadno a rychle?

Chcete-li na seznamce uspět, dodržujte několik základních zásad: nelžete o sobě a pečlivě si vyplňte profil. Za prvé proto, že i vy jistě stojíte o to, aby se vám ostatní prezentovali takoví, jací skutečně jsou - předejdete tak případnému zklamání při osobní schůzce. A ze stejného důvodu, ale z opačného pohledu. Budete-li se na seznamce „přetvařovat“, lži vás nakonec dostihnout. Až dojde na setkání a pravda vyjde najevo, zkazili byste tím první dojem (který často bývá rozhodující).

Osobní setkání zbytečně neoddalujte

Psaní soukromých zpráv je příjemné, ale určitě byste neměli první schůzku odkládat na neurčito. Počítejte s tím, že až se s osobou, která vám dělá společnost online, setkáte někde v reálném světě, všechno může být jinak. Třeba si nepadnete do oka a konverzováním přes seznamku byste jen ztráceli čas. Jak najít toho pravého již víte - co s tím uděláte, je na vás. Pokud si stále nevíte rady, přečtěte si další skvělé tipy, jak se seznámit.    

Publikováno: 19. 11. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak se seznámit