Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

I v Praze můžete bydlet v Sydney nebo Petrohradě

Dostali jste atraktivní nabídku na dobře placené zaměstnání, ale museli byste se kvůli němu přestěhovat do Prahy? Nebo o bydlení v hlavním městě přemýšlíte tak jako tak, ale neradi byste se vzdali svého soukromí, které vám poskytuje menší město? Vaše obavy, ať už jsou jakékoliv, se rozplynou v momentě, kdy spatříte osm vilových domů na rozhraní Malvazinek a Smíchova. Nový developerský projekt, známý pod názvem „Svět“, čítá 103 nových bytů, které momentálně čekají na nové majitele. Co je na „Světě“ tak zvláštního a proč byste si za svůj domov měli vybrat právě tuto lokalitu?

Byty Praha 5 jsou v žádané lokalitě, která je zárukou kvalitního bydlení se vším všudy. Nádherný výhled, ale i perfektní občanská vybavenost a dostupnost do centra činí z bytového projektu jasnou volbu.

Vilové domy byly pojmenovány po významných světových metropolích a je jen na vás, zda si si vyberete New York, Londýn, Singapur, Petrohrad, Paříž nebo Sydney. Byty Praha jsou orientovány na jih a součástí každého z nich je i terasa, balkón nebo předzahrádka. Pokud vám na dispozicích vybraného bytu něco nevyhovuje, můžete se obrátit na centrum klientských změn a dohodnout se na úpravách. Pravděpodobně oceníte i přítomnost samostatného kotle, který vám zaručí dostatek tepla i během chladného léta. Problém s parkováním nebudete muset řešit, místa k stání je v okolí zástavby dostatek.

V bezprostřední blízkosti domů je mateřská i základní škola, množství obchodů, bank a nemocnice. Pokud se ve svém volném čase neobejdete bez sportovních aktivit, oceníte přítomnost nedalekého Sportcentra Radlice a Sportovního klubu Motorlet. Zde můžete využít plavecký bazén, spinning, sportovní haly nebo wellness a fitness centra. Neméně příjemná je i procházka v nedalekém parku Santošku nebo přírodní rezervací v okolí kopce Pavího vrchu.

Pokud vás prodej bytů na Praze 5 zaujal, přečtěte si o něm více na bytysvet.cz.