I v Praze můžete bydlet v Sydney nebo Petrohradě

I v Praze můžete bydlet v Sydney nebo Petrohradě

Dostali jste atraktivní nabídku na dobře placené zaměstnání, ale museli byste se kvůli němu přestěhovat do Prahy? Nebo o bydlení v hlavním městě přemýšlíte tak jako tak, ale neradi byste se vzdali svého soukromí, které vám poskytuje menší město? Vaše obavy, ať už jsou jakékoliv, se rozplynou v momentě, kdy spatříte osm vilových domů na rozhraní Malvazinek a Smíchova. Nový developerský projekt, známý pod názvem „Svět“, čítá 103 nových bytů, které momentálně čekají na nové majitele. Co je na „Světě“ tak zvláštního a proč byste si za svůj domov měli vybrat právě tuto lokalitu?

Byty Praha 5 jsou v žádané lokalitě, která je zárukou kvalitního bydlení se vším všudy. Nádherný výhled, ale i perfektní občanská vybavenost a dostupnost do centra činí z bytového projektu jasnou volbu.

Vilové domy byly pojmenovány po významných světových metropolích a je jen na vás, zda si si vyberete New York, Londýn, Singapur, Petrohrad, Paříž nebo Sydney. Byty Praha jsou orientovány na jih a součástí každého z nich je i terasa, balkón nebo předzahrádka. Pokud vám na dispozicích vybraného bytu něco nevyhovuje, můžete se obrátit na centrum klientských změn a dohodnout se na úpravách. Pravděpodobně oceníte i přítomnost samostatného kotle, který vám zaručí dostatek tepla i během chladného léta. Problém s parkováním nebudete muset řešit, místa k stání je v okolí zástavby dostatek.

V bezprostřední blízkosti domů je mateřská i základní škola, množství obchodů, bank a nemocnice. Pokud se ve svém volném čase neobejdete bez sportovních aktivit, oceníte přítomnost nedalekého Sportcentra Radlice a Sportovního klubu Motorlet. Zde můžete využít plavecký bazén, spinning, sportovní haly nebo wellness a fitness centra. Neméně příjemná je i procházka v nedalekém parku Santošku nebo přírodní rezervací v okolí kopce Pavího vrchu.

Pokud vás prodej bytů na Praze 5 zaujal, přečtěte si o něm více na bytysvet.cz.

Publikováno: 07. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: byty na prodej na Praze 5 | byty praha | byty praha 5 | byty svět