Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Trápí vás ucpaný odpad? Víme, kdo vám ho vyčistí!

Situace se má následovně. Nemáte času nazbyt a nečekaně přestane odtékat odpad. Jak problém rychle vyřešit, aniž byste se neumazali? Ať už jde o ucpané WC nebo vodu valící se ze dřezu kuchyňské linky, vždy se můžete obrátit na profesionály, kteří se o čištění odpadu postarají za vás, a to dokonce i v noci. Prozradíme vám, kdo vaši domácnost zachrání před katastrofou v hlavním městě a oblasti středních Čech.

Pro odborníky je čištění odpadu každodenní rutinou

To, co běžný smrtelník vnímá jako pohromu, je pro profíka denním chlebem. S čištěním odpadu to není jiné. Tedy alespoň pro instalatéry ze společnosti AQUA SERVIS, kteří již přes dvacet let řeší problémy zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Čištění odpadů je nedílnou součástí portfolia.

Jakmile zjistíte, že odpad neodtéká, zavoláte na nonstop linku a domluvíte se s operátorem na čištění. Zásahová četa dorazí bez zbytečného prodlení a zajistí, aby se chod vaší domácnosti opět vrátil do normálu.

Tip: Pozor, někdy stačí, když odpad prošťouchnete zvonem nebo do něj nalijete chemii (např. Krtek). Pokud tyto metody selžou, nezbude vám, než zavolat odborníky. Ušetříte si tak spoustu času a námahy.

Jak čištění odpadu probíhá?

Pro AQUA SERVIS pracují zkušení instalatéři s mnohaletou praxí. Disponují moderním vybavením a poradí si s ucpaným dřezem, umyvadlem, vanou i špatně odtékajícím WC. Čištění probíhá ručně nebo strojově – v závislosti na rozsahu ucpání. Instalatéři si většinou vystačí s pružinou a na horší případy používají elektrickou bubnovou čističku Rowo s dlouhou spirálou. Zařízení odstraňuje nečistoty a usazeniny velmi důsledně a poradí si i s odpadem zarostlým kořeny.

Pokud vás služba čištění odpadu pro Prahu a okolí zaujala, navštivte www.cisteni-odpadu.cz, kde najdete kontaktní údaje.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *