Trápí vás ucpaný odpad? Víme, kdo vám ho vyčistí!

Trápí vás ucpaný odpad? Víme, kdo vám ho vyčistí!

Situace se má následovně. Nemáte času nazbyt a nečekaně přestane odtékat odpad. Jak problém rychle vyřešit, aniž byste se neumazali? Ať už jde o ucpané WC nebo vodu valící se ze dřezu kuchyňské linky, vždy se můžete obrátit na profesionály, kteří se o čištění odpadu postarají za vás, a to dokonce i v noci. Prozradíme vám, kdo vaši domácnost zachrání před katastrofou v hlavním městě a oblasti středních Čech.

Pro odborníky je čištění odpadu každodenní rutinou

To, co běžný smrtelník vnímá jako pohromu, je pro profíka denním chlebem. S čištěním odpadu to není jiné. Tedy alespoň pro instalatéry ze společnosti AQUA SERVIS, kteří již přes dvacet let řeší problémy zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Čištění odpadů je nedílnou součástí portfolia. Jakmile zjistíte, že odpad neodtéká, zavoláte na nonstop linku a domluvíte se s operátorem na čištění. Zásahová četa dorazí bez zbytečného prodlení a zajistí, aby se chod vaší domácnosti opět vrátil do normálu. Tip: Pozor, někdy stačí, když odpad prošťouchnete zvonem nebo do něj nalijete chemii (např. Krtek). Pokud tyto metody selžou, nezbude vám, než zavolat odborníky. Ušetříte si tak spoustu času a námahy.

Jak čištění odpadu probíhá?

Pro AQUA SERVIS pracují zkušení instalatéři s mnohaletou praxí. Disponují moderním vybavením a poradí si s ucpaným dřezem, umyvadlem, vanou i špatně odtékajícím WC. Čištění probíhá ručně nebo strojově – v závislosti na rozsahu ucpání. Instalatéři si většinou vystačí s pružinou a na horší případy používají elektrickou bubnovou čističku Rowo s dlouhou spirálou. Zařízení odstraňuje nečistoty a usazeniny velmi důsledně a poradí si i s odpadem zarostlým kořeny. Pokud vás služba čištění odpadu pro Prahu a okolí zaujala, navštivte www.cisteni-odpadu.cz, kde najdete kontaktní údaje.

Publikováno: 04. 02. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: čištění odpadu