Do nového roku s novou peněženkou

Do nového roku s novou peněženkou

Příchod nového roku je skvělá příležitost pro nákup peněženky. Vstupte do roku 2020 s krásnou, novou peněženkou a otevřete se skvělým příležitostem, které k vám přitáhnou bohatství. Tápete ve výběru? Pokusíme se vám pomoct.

Jaké typy peněženek existují?

Základní dělení rozlišuje peněženky dámské (pěkné kousky najdete na https://www.penezenky-ahal.cz/13-damske-penezenky), pánské a dětské. Rozdíl mezi dámskými a pánskými peněženkami bývá především ve velikosti, ačkoliv to není žádným pravidlem. Peněženky pro ženy jsou obvykle větší, bankovky se v nich nijak nepřekládají. Rozdílné je také provedení – dámské peněženky se vyrábějí v mnoha různých barvách a vzorech, pánské bývají pouze v neutrálních barvách. Na běžné nošení jsou oblíbené klasické peněženky, které se většinou vyrábějí z pravé nebo umělé kůže. K dostání jsou ovšem také sportovní peněženky, které jsou vhodné na výlety a sport. Navrženy jsou tak, aby byly odolné a praktické, design a elegance jdou stranou. Sportovní peněženky mívají poutko nebo karabinu, aby se daly snadno připnout třeba k batohu. Další kategorií jsou peněženky na mince. Ty se hodí obzvlášť ve chvílích, kdy jdete někam sednout s přáteli a stačí vám vzít jen trocha peněz nebo platební karta. Tato peněženka se vejde do malých cross body kabelek i do každé kapsy.

Jak vybrat peněženku?

Řiďte se především intuicí, to je ten nejlepší ukazatel. Pamatujte, že vás bude peněženka doprovázet na každém kroku. Nemělo by tudíž jít o módní výstřelek, ale spíše o neutrální kousek. Sledujte také kvalitu – jistě chcete peněženku, která vám bude sloužit několik let, nikoliv pár měsíců.

Kde sehnat dobrou peněženku?

K nákupu nové peněženky doporučujeme internetový obchod Peněženky Ahal. Nabídka zboží je bohatá a každý kus je detailně popsán a vyfocen, takže přesně víte, co vás čeká po rozbalení doručeného balíčku. Vyřízení objednávky je rychlé, z nové peněženky se budete těšit během pár dní.

Publikováno: 10. 11. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam