Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Investice do luxusních realit se vyplatí i během krize

Moderní a stylové bydlení je snem téměř každého člověka. Možná, že o něm sníte i vy a dokonce disponujete dostatečným množstvím finančních prostředků. Pokud vám vrtá hlavou, zda se investice do dražších realit nemovitostí vyplatí, máme pro vás skvělou zprávu. Investice do luxusních realit se totiž vyplatí vždy a to i v době krize. Podle odborníků jde o jednu z nejjistějších investic vůbec, o čemž svědčí i rostoucí zájem bonitních klientů. Prim však hrají nejen luxusní novostavby, ale i restaurované nemovitosti s puncem historie. Jednu z nich vám dnes představíme. Možná si ji zalíbíte natolik, že se do ní rozhodnete investovat…

Chcete-li být ve svém novém domově opravdu spokojení, měli byste zohlednit i další faktory než jen kvalitu samotného bydlení. Velmi důležitá je především lokalita, ve které se luxusní dům nachází. Moderní technologie, neotřelý design a dokonalé pojetí interiéru totiž v neatraktivním okolí nevyniknou. Ale zpět k našemu tipu.

Usedlost Šafránka – moderní bydlení s nádechem historie

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že se usadíte v hlavní městě a zároveň vyžadujete něco jiného, než jsou byty v moderních developerských projektech, bude se vám usedlost Šafránka zamlouvat. Současný objekt je výsledkem rekonstrukce původní viniční usedlosti ze 17. století a představuje unikátní kombinaci luxusních bytů a osobité atmosféry, která je novovstavbám cizí. Na oploceném areálu o výměře 4500 m2 je momentálně k dispozici rozlehlých 14 bytů (od 65 do 260 m2), které jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Obyvatelé mohou využívat bazén a saunu a na ty nejmenší čeká dětské hřiště. Neměli bychom zapomenout ani na přítomnost vinného sklípku, který je ideálním místem pro romantické večery s partnerem. K tomu, abyste se cítili jako na zámku, vám pomůže i správce, který má na starosti vše od oprav až po zajištění úklidu bytů a dalších užitčných služeb.

Vše na dosah ruky

Zmínili jsme, že neméně důležitá je i lokalita a i v tomto ohledu patří Šafránka k tomu nejlepšímu, co lze v Praze sehnat. Bezprostřední okolí usedlosti je velmi klidné, ale stačí nasednout do auta a za deset minut dorazíte na letiště. Za polovinu pak na dálnici D5. Šafránka stojí nedaleko vyhlášených zdravotnických zařízení – nemocnice Motol a Nemocnice Na Homolce. Další informace a bohatou fotogalerii najdete na webu http://www.usedlost-safranka.cz.