Jak se rychle naučit anglicky?

Jak se rychle naučit anglicky?

Rozhodli jste se, že se do toho konečně opřete? Všichni kolem vás bravurně ovládají cizí jazyky a vy se zmůžete jen na několik základních frází? Není všem dnům konec a přestože se vám nedostalo kvalitní výuky ve škole, stále se do toho můžete dostat. A my vám dnes prozradíme, jak se rychle naučit anglicky a na co si dát pozor při výběru jazykové školy.

Online kurzy jsou dobré jen pro opakování

Možná si pohráváte s myšlenkou, že nebudete navštěvovat jazykové kurzy angličtiny a vrhnete se do e-learningu. Tato forma výuky je sice sama o sobě efektivní (nebudete ztrácet čas dojížděním, můžete se učit kdy chcete...), ale o cizích jazycích to bohužel neplatí. Je třeba si uvědomit, že naučit se cizí jazyk nespočívá jen v zapamatování si slovíček a základních gramatických souvislostí. Zkušený lektor z masa a kostí vám vždy vysvětlí vše, co je třeba a upozorní vás na nespočet výjimek, kterými je angličtina proslulá. Virtuální lekce angličtiny navíc nejsou individuální, zatímco běžné jazykové kurzy mohou mít mnoho podob a učitel může dle požadavků studentů zacházet do hloubky konkrétní látky nebo ji naopak zcela vynechat.

Vyberte si jazykovou školu, která nabízí to, co opravdu potřebujete

Naučit se anglicky, to je poměrně široký pojem. V prvé řadě se zúčastněte vstupního testu a na základě výsledků poznáte, jaká je vaše momentální úroveň jazykové dovednosti. Poté si ujasněte, co od kurzu očekáváte (např. zlepšení v konverzaci, vypilování výslovnosti apod.) a podle toho se rozhodněte. Náš tip: Špičková jazyková škola vám musí nabídnout takové kurzy, které přesně odpovídají vašim potřebám a to nejen, co se se týče náplně kurzů, ale také intenzity výuky. Například renomovaná jazykovka IJV (Institut jazykového vzdělávání) na Praze 1 pořádá vše od pomaturitního studia až po speciální kurzy pro studenty ve věku 50+. Chcete-li se naučit rychle anglicky a to ve velmi příjemném a moderně vybaveném prostředí, máte šanci. Lektoři z IJV si zakládají na individuálním a vstřícném přístupu, díky kterému se budete na kurzy těšit. Více na www.ijv.cz.

Publikováno: 25. 07. 2014

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: jak se rychle naučit anglicky