Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Jak balit dárky? Udělejte to letos jinak a pořiďte si na ně krásné vánoční krabice!

To nám to ale uteklo, co? Není to tak dávno, co jsme společně se svými nejbližšími slavili nejkrásnější svátky v roce a už je to tu zas. Letošní Vánoce se blíží mílovými kroky a zdá se, že propukla ta pravá vánoční atmosféra. Pečeme cukroví, nakupujeme dárky a zdobíme svá obydlí všelijakými řetězy, světýlky a dalšími dekoracemi. Některé činnosti ale necháváme na poslední chvíli, protože se nám do nich příliš nechce. Patří mezi ně i balení dárků. Máte obavy, že se vám nepodaří dárečky úhledně zabalit? V tom případě to letos udělejte tak trochu jinak – pořiďte si na ně stylové vánoční krabice!

Proč marnit čas balením dárků do vánočního balícího papíru, když se nabízí mnohem elegantnější řešení? Balící papír je out a chcete-li na ostatní udělat dojem, překvapte je krásnými krabičkami a taškami s vánočními motivy. Udělali jsme si malý výlet do e-shopu českého tradičního výrobce produktů z lepenky, společnosti Kazeto s.r.o. Současný sortiment nás mile překvapil.

Na www.kazeto.cz seženete opravdu široké spektrum zboží z kvalitní lepenky. Vánoční krabice jsou obdařeny vkusným potiskem a stuhou. Český výrobce je nabízí v klasickém hranatém, ale také oválném provedení. Chybu však neuděláte ani v případě tašek, které jsou jako stvořené pro menší dárečky.

Za zmínku stojí také úložné krabice s přihrádkami na vánoční dekorace. Můžete do nich naskládat baňky a další křehké ozdoby, které by měly být uskladněny tak, aby se při manipulaci nerozbily. A když už budete nakupovat, nezapomeňte nahlédnout do dalších kategorií. Kazeto totiž nevyrábí obyčejné krabice, ale designové skvosty, které oživí každý interiér. V e-shopu seženete také roztomilé nýtované kufříky pro děti, úložné prostory do kanceláře a spoustu dalších povedených kousků, které změní vaší dosavadní představu o tom, jak by měla vypadat krabice.

Společnost Kazeto vyrábí produkty z lepenky již od roku 1925 a v současné době je exportuje také do dalších zemí v EU, Skandinávie a USA. Výrobky jsou propracované do posledního detailu a navíc ekologické.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *