Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Potřebujete šikovný program pro vedení mzdové a personální agendy?

Kdy jindy je účetnictví a mzdová agenda tak aktuální, než na začátku nového roku. Leden je v plném proudu, a pokud jste minulý rok s vedením agendy tak trochu zaspali, máte jedinečnou možnost to napravit. Pokud máte alespoň malý přehled v počítačových softwarech, jistě Vám neuniklo, že existuje celá řada šikovných programů, které zvládají vedení mzdové a personální agendy na jedničku s hvězdičkou. Jedná se o software, který vám velmi usnadní práci a ušetří spoustu času. Mezi zdaleka nejpopulárnější programy patří software KelWIN. Ten Vám může posloužit ke kompletnímu zpracovávání personální a mzdové agendy. Samozřejmě podle platné legislativy.

 

Zajímá Vás, co všechno KelWIN zvládá? Již základní verze zvládá všechny podstatné funkce, jako jsou smluvní, hodinové, časové a tarifní mzdy, ale také průběžný výpočet mzdy během zadávání podkladů. Určitě uvítáte neomezený počet vlastních uživatelských složek mezd, včetně příplatků, příjmů či srážek trvalého a jednorázového charakteru. KelWIN stejně dobře zvládá automatické účtování mezd, rozúčtování daně a harmonogramy práce pro libovolné rozložení pracovní doby. Díky programu KelWIN Vám půjdou mzdy a personalistika pěkně od ruky.

 

KelWIN není pouze program pro personalistiku a mzdy. KelWIN je kompletní ekonomický software, který je doslova nabitý důležitými funkcemi, pro které jistě najdete využití. Na keloc-software.cz si můžete do 31.12. 2012 stáhnout verzi KelWIN Start zcela zdarma. Na webu jsou také k dispozici mzdové online výpočty. Mzdová kalkulačka a náhrada mzdy jsou velmi praktické kalkulátory, které celá řada uživatelů doposud nemohla nikde najít. Ulehčete si práci díky systému KelWIN a rozhodněte se pro některou z verzí. Na keloc-software.cz si můžete přečíst o všech důležitých funkcích, které program zahrnuje a udělat si obrázek sami. KelWIN, to je nejlepší přítel ve sféře účetnictví.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.