Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Potřebujete šikovný program pro vedení mzdové a personální agendy?

Kdy jindy je účetnictví a mzdová agenda tak aktuální, než na začátku nového roku. Leden je v plném proudu, a pokud jste minulý rok s vedením agendy tak trochu zaspali, máte jedinečnou možnost to napravit. Pokud máte alespoň malý přehled v počítačových softwarech, jistě Vám neuniklo, že existuje celá řada šikovných programů, které zvládají vedení mzdové a personální agendy na jedničku s hvězdičkou. Jedná se o software, který vám velmi usnadní práci a ušetří spoustu času. Mezi zdaleka nejpopulárnější programy patří software KelWIN. Ten Vám může posloužit ke kompletnímu zpracovávání personální a mzdové agendy. Samozřejmě podle platné legislativy.

 

Zajímá Vás, co všechno KelWIN zvládá? Již základní verze zvládá všechny podstatné funkce, jako jsou smluvní, hodinové, časové a tarifní mzdy, ale také průběžný výpočet mzdy během zadávání podkladů. Určitě uvítáte neomezený počet vlastních uživatelských složek mezd, včetně příplatků, příjmů či srážek trvalého a jednorázového charakteru. KelWIN stejně dobře zvládá automatické účtování mezd, rozúčtování daně a harmonogramy práce pro libovolné rozložení pracovní doby. Díky programu KelWIN Vám půjdou mzdy a personalistika pěkně od ruky.

 

KelWIN není pouze program pro personalistiku a mzdy. KelWIN je kompletní ekonomický software, který je doslova nabitý důležitými funkcemi, pro které jistě najdete využití. Na keloc-software.cz si můžete do 31.12. 2012 stáhnout verzi KelWIN Start zcela zdarma. Na webu jsou také k dispozici mzdové online výpočty. Mzdová kalkulačka a náhrada mzdy jsou velmi praktické kalkulátory, které celá řada uživatelů doposud nemohla nikde najít. Ulehčete si práci díky systému KelWIN a rozhodněte se pro některou z verzí. Na keloc-software.cz si můžete přečíst o všech důležitých funkcích, které program zahrnuje a udělat si obrázek sami. KelWIN, to je nejlepší přítel ve sféře účetnictví.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *