Jak být krásná a přitažlivá? Vsaďte na přírodní kosmetiku!

Jak být krásná a přitažlivá? Vsaďte na přírodní kosmetiku!

Současný životní styl dává našemu organismu pořádně zabrat a je důležité, abychom věnovali zvýšenou péči své psychice, ale také zevnějšku. To, jak vypadáme a působíme na své okolí, je velmi důležité a nebudete-li se cítit krásná, nebudete ani spokojená. Dnes se zaměříme na největší, ale často velmi podceňovaný orgán – na vaší pokožku. Chcete se dozvědět, jak si zachovat mladistvý vzhled?

Začněte pečovat o svou pleť a dejte jí vše, co potřebuje

Žádná zázračná formulka bohužel nefunguje, nicméně intenzivní péči za pomocí kvalitních kosmetických přípravků bude vaše pokožka pevná, pružná, příjemná na dotek a pěkná na pohled. Otázkou je, které kosmetické přípravky vaší pokožce skutečně prospějí. V současné době je k mání nepřeberné množství produktů, ale na každý funguje tak, jak hlásá výrobce. Některé kosmetické přípravky mají dokonce zcela opačný efekt a jejich dlouhodobá aplikace se může na stavu vaší pokožky projevit negativně. V každém případě upusťte od agresivní chemie a dejte zelenou přírodě. V té se nachází všechny potřebné látky, které pokožku zpevní a hydratují. Přírodní kosmetika, pokožku nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce, což se o chemických produktech říct nedá (a to dokonce ani o těch nejdražších). Abychom vám ušetřili čas, představíme vám jednu z prověřených značek.

Kosmetika Himalaya Herbals

Himaláje jsou známé pro svou krásnou, ale drsnou přírodu, která je bohatá na léčivé byliny. A právě ty tvoří základní složku přípravků Himalaya Herbals. Tato kosmetika vychází z prastarého učení ajurvédy a její aktivní látky jsou 100 % přírodní. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích světa a podléhají neustálým inovacím. Produkty značky Himalaya Herbals nejsou testovány na zvířatech a produktová řada čítá široké spektrum přípravků, díky kterých budete krásnější i zdravější. Mezi nejzajímavější produkty patří zubní pasty bez obsahu parabenů a chemických bělidel. Většina zubních past neobsahuje ani fluor. Pasta Himalaya V rámci péče o obličej doporučujeme energizující denní a revitaližační noční krém. S nepříjemnými kruhy pod očima si zase poradí speciální oční krém. Pro rychlejší léčbu drobných poranění, popálenin či plísní je jako stvořený víceúčelový uklidňující krém obohacený o Aloe Vera. Himalaya multipurpose Produktová řada přírodní kosmetiky Himalaya Herbals obsahuje také osvěžující mycí pěnu a antistresový masážní olej. A nesmíme zapomenout ani na třpytivý jahodový balzám (i péče o rty je důležitá!) s olejem z jahodových semen. Tento antioxidant rty hydratuje a pomáhá tak předcházet vysušování a praskání. Balzámy na rty neobsahují ropné produkty, konzervanty ani umělá barviva. Balms Za pozornost stojí také nimbová řada produktů, které obsahují výtažky z tropického stromu Nimba (extrakt z nimby proslul svými antibakteriálními a dezinfekčními účinky). Přípravky s obsahem Nimby jsou vhodné k čištění a regeneraci pleti. Společně s kurkumou slouží i jako prevence před vznikem akné. Budete-li produkty z nimbové řady používat pravidelně, zajistíte pleti perfektní ochranu před zánětlivými procesy. Nimba A ani tím výčet produktů značky Himalaya Herbals nekončí. Nechybí ani dětská kosmetika a spousta dalších přípravků ke specifickým účelům. [idea]Tip: Přírodní kosmetiku značky Himalaya Herbals najdete na eshop-rudorfer.cz. Prodejce svému sortimentu rozumí a rád vám poradí s výběrem. Produkty najdete také ve většině obchodních řetězců (např. Tesco, Albert, Globus, Rossmann...)[/idea]