Recenze: Ručně vyráběné dřevěné hodinky BOBO BIRD

Recenze: Ručně vyráběné dřevěné hodinky BOBO BIRD

Potrpíte si na stylové módní doplňky, ale již dlouho jste si neudělali radost, protože vám žádná z novinek nepřijde dostatečně exkluzivní? Pokud navíc toužíte po něčem, co má nesporný přírodní charakter, pak se nabídka skutečně velmi zužuje. Což však neznamená, že v ní nenajdete ani jeden netradiční kousek – co byste řekli na ručně vyráběné designové hodinky ze dřeva? Značku BOBO BIRD si okamžitě zamilujete a pravděpodobně neskončíte u jediného kousku.

Dotek dřeva aneb první dojmy

Dřevěné hodinky BOBO BIRD jsou vhodné pro každého, kdo rád nosí originální a neotřelé věci. Dřevo je ekologické, přirozené a krásné na pohled a ruční výroba dodává doplňkům punc jedinečnosti. Výrobce nabízí množství designových variant s rozdílnými typy ciferníku i pásku. Kromě ryze dámských či pánských hodinek jsou k mání také unisex modely. Jakmile si je poprvé připnete na zápěstí, zažijete úplně jiný pocit než v případě běžných náramkových hodinek. Dřevo je mnohem příjemnější než běžné materiály. Ačkoliv je značka BOBO BIRD jednou z mnoha, rozhodně patří k těm lepším. Kombinaci líbivého designu, precizních detailů, kvalitních materiálů a příjemné ceny nelze odolat. Dřevěné hodinky charakterizuje analogový ciferník, ale také nízká hmotnost (pár desítek gramů). Díky tomu se velmi pohodlně nosí.

Kde jsme hodinky BOBO BIRD zakoupili my?

Ručně vyráběné hodinky ze dřeva si můžete objednat na DreveneHodinky.eu. Prodejce je posílá v pevné papírové krabičce s logem firmy a za příplatek v pěkném dárkovém balení. Chcete-li hodinky věnovat jako dárek, neměli byste s pořízením dárkové dřevěné krabičky váhat. Celek vypadá opravdu dobře. E-shop jsme si nevybrali náhodou – chtěli jsme vyzkoušet, jestli je prodejce skutečně tak rychlý a spolehlivý, jak jsme se dočetli v recenzích. Jak to dopadlo? Hodinky dorazily do 2 dnů od objednání a byly pečlivě zabalené.

Publikováno: 25. 08. 2017

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dřevěné hodinky | hodinky bobo bird