Jak koupit byt a nenaletět?

Jak koupit byt a nenaletět?

Sníte o novém bydlení, ale odsouváte koupi nemovitosti na neurčito, protože se bojíte nesolidního jednání ze strany realitní kanceláře? Rozumíme vám. V realitním trhu se bez ostrých loktů neprosadíte pokud se v nemovitostech příliš nevyznáte, můžete snadno naletět. Realitním makléřům jde většinou jen o co nejvyšší provizi z prodeje a vaše požadavky je vůbec nezajímají. A právě od toho je zde Home Institutenezávislá česká poradenská společnost, která zastupuje výhradně kupující. Tedy vás!

Od vyhledání vhodné nemovitosti až po uzavření kupní smlouvy

Home Institute není realitní kancelář. Je to partner a poradce, který vás provede džunglí realitního trhu takříkajíc za ručičku. V rámci zastupování kupujícího nabízí komplexní služby – poradí vám jak koupit byt co nejvýhodněji, upozorní na rizika a nedostatky, bude za vás jednat s prodejcem, zajistí financování a bude vám asistovat až do doby, než podepíšete kupní smlouvu. Je třeba si uvědomit, že koupě nového bydlení je důležitý krok, který někteří z nás činí jen jednou za život. I to je jeden z důvodů, proč nespěchat a využít poradenské, technické a právní služby od odborníků, za které hovoří dlouholeté zkušenosti v oboru.

Máte volné prostředky? Nenechávejte je ležet ladem a investujte!

Společnost Home Institute vám pomůže i v případě zájmu o koupi investiční nemovitosti. Líbilo by se vám, kdyby vám odpadla povinnost hledat nájemníky, neřešit drobné i větší opravy a v neposlední řadě nepříjemné sporty se sousedy nebo neplatiči? Díky Home Institute můžete vlastnit investiční byty bez námahy a dosáhnout ročního výnosu až 5 %. Využijete-li ke koupi investiční nemovitosti úvěr, nebudete se muset starat o splácení. Poryje ho totiž výnos z pronájmu, který pro vás poradenská společnost zajistí.

Budete si moct poradenské služby dovolit?

Odpověď na otázku, která vás zřejmě napadla již po přečtení několika úvodních vět, jsme si nechali na závěr. Kolik vás budou služby Home Institute stát? Možná vás to překvapí, ale z vlastní kapsy nebudete platit vůbec nic. Rozdělíte se pouze o část slevy, kterou se zkušeným poradcům podaří dosáhnout. I to je samozřejmě zárukou, že se budou snažit o co největší úsporu. Máte další otázky, nebo chcete poradce z Home Institute rovnou kontaktovat? Další informace najdete na www.home-institute.cz.

Publikováno: 30. 04. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jak koupit byt | jak koupit byt a nenaletět | zastupování kupujícího