Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Za energie můžete ušetřit i vy. Jak na to?

Přestože je kalendářová zima u konce, topná sezóna ještě neskončila. Naopak se zdá, že se ještě o pár dní protáhne a v konečném součtu bude nadprůměrně dlouhá. Což není z finančního hlediska dobrá zpráva, protože jsou to právě poplatky za energie, které v domácnostech tvoří většinu z celkové energetické spotřeby. Nicméně nejde jen o topení, nedílnou součástí celku jsou také výdaje za ohřev vody a provoz elektronických přístrojů. Pokud máte pocit, že nastal ten správný čas na změnu – provedení úsporných opatření – můžete se na téma úspory energií poradit s profesionály ze společnosti E.ON. Nová služba E.ON Rádce je zcela zdarma a pomůže vám k dosažení stanoveného cíle.

Není nad doporučení z řad odborníků

S cenami energií není spokojený téměř nikdo, ale jen málokdo udělá příslušný opatření pro úsporu energií. Důvodem však nemusí být pasivita – roli hraje i (ne)dostatek informací. A protože takřka každá domácnost má své rezervy a lze učinit určité kroky i bez nutnosti velkých investic, spustila společnost E.ON unikátní internetový projekt E.ON Rádce. Díky tomu máte k dispozici soubor tipů a kontakt na odborníky z pohodlí domova.

Jak vám E.ON Rádce pomůže?

Online služba E.ON rádce kombinuje výhody internetové encyklopedie a poradenských služeb. Najdete v ní spoustu praktických návodů a rad, jak dosáhnout úspory elektřiny a nejen to. Tipy se týkají také úspory vody, solární energie a výroby elektřiny pomocí FV panelů, ekologického životního stylu, alternativní dopravy a dalších věcí, které úzce souvisí s rodinným rozpočtem a kladného přístupu k životnímu prostředí.

Na své si přijdete i v případě, budete-li se chtít poradit s kvalifikovanými odborníky osobně. Energetičtí poradci ochotně zodpoví vaše otázky a rádi pro vás připraví komplexní analýzu energetické náročnosti vaší domácnosti. Mimo jiné se jich můžete zeptat také na možnosti rekonstrukce a dotace.

Informace jsou cenné a na www.eon.cz je máte zdarma. Případně volejte na bezplatnou linku 800 733 344 či pište na poradce@eon.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nejde o EON, ale bacha na šmejdy! Každou smlouvu už dávám zkouknout na https://comeflexoffice.cz/sluzby/pravni-sluzby , hlavně poté, co donutili naší prababičku podepsat „výhodnou“ smlouvu, když je obelhali tím, že jejich poskytovatel končí a smlouvy převádí k nim 🙁 Šmejdi! Zpětvzetí se nakonec povedlo, ale málem bylo pozdě.