Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Energie

Za energie můžete ušetřit i vy. Jak na to?

Přestože je kalendářová zima u konce, topná sezóna ještě neskončila. Naopak se zdá, že se ještě o pár dní protáhne a v konečném součtu bude nadprůměrně dlouhá. Což není z finančního hlediska dobrá zpráva, protože jsou to právě poplatky za energie, které v domácnostech tvoří většinu z celkové energetické spotřeby. Nicméně nejde jen o topení, nedílnou součástí celku jsou také výdaje za ohřev vody a provoz elektronických přístrojů. Pokud máte pocit, že nastal ten správný čas na změnu – provedení úsporných opatření – můžete se na téma úspory energií poradit s profesionály ze společnosti E.ON. Nová služba E.ON Rádce je zcela zdarma a pomůže vám k dosažení stanoveného cíle.

Není nad doporučení z řad odborníků

S cenami energií není spokojený téměř nikdo, ale jen málokdo udělá příslušný opatření pro úsporu energií. Důvodem však nemusí být pasivita – roli hraje i (ne)dostatek informací. A protože takřka každá domácnost má své rezervy a lze učinit určité kroky i bez nutnosti velkých investic, spustila společnost E.ON unikátní internetový projekt E.ON Rádce. Díky tomu máte k dispozici soubor tipů a kontakt na odborníky z pohodlí domova.

Jak vám E.ON Rádce pomůže?

Online služba E.ON rádce kombinuje výhody internetové encyklopedie a poradenských služeb. Najdete v ní spoustu praktických návodů a rad, jak dosáhnout úspory elektřiny a nejen to. Tipy se týkají také úspory vody, solární energie a výroby elektřiny pomocí FV panelů, ekologického životního stylu, alternativní dopravy a dalších věcí, které úzce souvisí s rodinným rozpočtem a kladného přístupu k životnímu prostředí.

Na své si přijdete i v případě, budete-li se chtít poradit s kvalifikovanými odborníky osobně. Energetičtí poradci ochotně zodpoví vaše otázky a rádi pro vás připraví komplexní analýzu energetické náročnosti vaší domácnosti. Mimo jiné se jich můžete zeptat také na možnosti rekonstrukce a dotace.

Informace jsou cenné a na www.eon.cz je máte zdarma. Případně volejte na bezplatnou linku 800 733 344 či pište na poradce@eon.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nejde o EON, ale bacha na šmejdy! Každou smlouvu už dávám zkouknout na https://comeflexoffice.cz/sluzby/pravni-sluzby , hlavně poté, co donutili naší prababičku podepsat „výhodnou“ smlouvu, když je obelhali tím, že jejich poskytovatel končí a smlouvy převádí k nim 🙁 Šmejdi! Zpětvzetí se nakonec povedlo, ale málem bylo pozdě.