Trendy kabelky pro rok 2013

Trendy kabelky pro rok 2013

Pokud na vás Ježíšek pozapomněl a pod stromeček vám nadělil vše, ale jen ne to, co jste si doopravdy přály, nevadí. Vydejte se na povánoční nákupy a udělejte si radost něčím, bez čeho se v průběhu roku stoprocentně neobejdete. Řeč nebude o ničem jiném, než o nezbytném doplňku, bez kterého se žádná dáma nevypraví do ulic – o kabelkách. Respektive o trendech, které budou vládnout v roce 2013. Chcete-li jít s dobou a zapůsobit na kamarádky stylovou kabelkou, která vám nezkritizuje ani obávaná módní policie, rozhodně byste si měly přečíst následující tipy.

S cvočky ani flitry za cvoka nebudete

Cvočky jsou zase in a stávají se nedílnou součástí většiny moderních kabelek. Dodávají na první pohled drsnější vzhled, ale pravdou je, že jde o prvek, který dokáže oživit velmi jednoduchý outfit. Cvočků se rozhodně nebojte a alespoň jednu „pocvočkovanou“ kabelku si určitě pořiďte. Podobně jsou na tom i flitry, kamínky a nejrůznější blýskavé materiály, které dokáží kabelku pořádně rozjasnit. Pozor, řeč je o kabelkách, které si s sebou vezmete na párty nebo večírek. Do práce nebo na důležité obchodní jednání buďte o něco střídmější. Chcete snad působit vyrovnaně a ne jako teenagerka, která se právě vrátila „z tahu“. Mimochodem, pokud se vám zdají klasická psaníčka do ruky nepraktická a dlouhý řetízek je vám proti srsti, sáhněte po kabelkách s prsteny. Vypadají vážně skvěle a jsou velmi praktické.

Kabelky, které si na párty nevezmete

Život není jen o paření a čas od času budete potřebovat větší kabelku, se kterou se vydáte na nákupy nebo kavárny s přáteli. Podobně jako vloni, i letos frčí kůže na úkor umělých materiálů. Alternativou je kombinace s látkou, která vypadá neméně stylově. Mezi nejoblíbenější kabelky pro každý den, patří Guess. Ty mají oproti konkurenci obrovskou výhodu. Maurice Marciano je proslulý svým nadčasovým designem a vy se tak nemusíte bát, že se z vaší nové „Guessky“ stane napřesrok muzejní kousek. Paris Hilton, Drew Barryore, Claudia Schiffer nebo Eva Herzigová zkrátka ví, proč svou tvář propůjčit právě této značce.

Publikováno: 18. 02. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: Guess | Guess 2013 | Guess by Marciano | kabelky 2013 | kabelky trendy 2013 | trendy kabelky