Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Trendy kabelky pro rok 2013

Pokud na vás Ježíšek pozapomněl a pod stromeček vám nadělil vše, ale jen ne to, co jste si doopravdy přály, nevadí. Vydejte se na povánoční nákupy a udělejte si radost něčím, bez čeho se v průběhu roku stoprocentně neobejdete. Řeč nebude o ničem jiném, než o nezbytném doplňku, bez kterého se žádná dáma nevypraví do ulic – o kabelkách. Respektive o trendech, které budou vládnout v roce 2013. Chcete-li jít s dobou a zapůsobit na kamarádky stylovou kabelkou, která vám nezkritizuje ani obávaná módní policie, rozhodně byste si měly přečíst následující tipy.

S cvočky ani flitry za cvoka nebudete

Cvočky jsou zase in a stávají se nedílnou součástí většiny moderních kabelek. Dodávají na první pohled drsnější vzhled, ale pravdou je, že jde o prvek, který dokáže oživit velmi jednoduchý outfit. Cvočků se rozhodně nebojte a alespoň jednu „pocvočkovanou“ kabelku si určitě pořiďte. Podobně jsou na tom i flitry, kamínky a nejrůznější blýskavé materiály, které dokáží kabelku pořádně rozjasnit. Pozor, řeč je o kabelkách, které si s sebou vezmete na párty nebo večírek. Do práce nebo na důležité obchodní jednání buďte o něco střídmější. Chcete snad působit vyrovnaně a ne jako teenagerka, která se právě vrátila „z tahu“. Mimochodem, pokud se vám zdají klasická psaníčka do ruky nepraktická a dlouhý řetízek je vám proti srsti, sáhněte po kabelkách s prsteny. Vypadají vážně skvěle a jsou velmi praktické.

Kabelky, které si na párty nevezmete

Život není jen o paření a čas od času budete potřebovat větší kabelku, se kterou se vydáte na nákupy nebo kavárny s přáteli. Podobně jako vloni, i letos frčí kůže na úkor umělých materiálů. Alternativou je kombinace s látkou, která vypadá neméně stylově. Mezi nejoblíbenější kabelky pro každý den, patří Guess. Ty mají oproti konkurenci obrovskou výhodu. Maurice Marciano je proslulý svým nadčasovým designem a vy se tak nemusíte bát, že se z vaší nové „Guessky“ stane napřesrok muzejní kousek. Paris Hilton, Drew Barryore, Claudia Schiffer nebo Eva Herzigová zkrátka ví, proč svou tvář propůjčit právě této značce.