Jak levně cestovat? Pomůže vám srovnávač zájezdů!

Jak levně cestovat? Pomůže vám srovnávač zájezdů!

Zatímco ve Spojených státech amerických spousta lidí cestuje a dovolenkuje až v důchodovém věku, Evropané zpravidla nevynechají jedinou příležitost, kdy mohou alespoň na pár dní opustit stereotyp pracovního prostředí. Ostatně proč čekat, když se v oblasti cestovního ruchu nabízí nekonečné spektrum variant. Zájezdy jsou mnohem dostupnější než v minulosti a zároveň se lze dostat do míst, která ještě relativně nedávno v nabídkách cestovních kanceláří zcela chyběla. Jaké jsou vaše možnosti a jak efektivně ušetřit, aniž by to bylo na úkor komfortu, se dočtete v tomto článku!

Na dovolenou není nikdy pozdě

Dovolená může mít mnoho podob. Někdo preferuje klasiku v podobě týdenního či desetidenního pobytu u moře, ostatní vyčkávají na zimu, kdy vyráží za sněhem pokrytými horami. A najdou se i tací, kteří si několikrát do roka užívají minidovolenou v podobě prodloužených víkendů. Vše je otázkou priorit a v neposlední řadě i volných finančních prostředků. Nicméně pokud vás trápí právě nedostatek peněz, není nic jednoduššího, než zapátrat po akčních nabídkách. Říká vám něco first a last minute? Zájezdy na první/poslední chvíli bývají výrazně levnější, často i o více než polovinu původní ceny.

Praktické srovnání zájezdů na jednom místě

Ať už máte v plánu letět za exotikou, strávit volno na horách nebo jen relaxovat v některém z vyhlášených wellness center, bude se vám hodit efektivní nástroj pro vyhledávání nejlevnějších dovolených. Nás zaujalo srovnání zájezdů od NewTravel.cz, které je maximálně přehledné a najdete v něm nepřeberné množství nabídek. NewTravel porovnává nabídky od renomovaných českých cestovních kanceláří a umožňuje také vyhledání ubytování. Výběr vám usnadní uživatelské recenze. Z více než 20 tisíc hotelů napříč celým světem si stoprocentně vyberete i vy. Tak na co ještě čekáte? Najděte si cenově dostupnou dovolenou snů, sbalte kufry a vydejte se vstříc novým zážitkům!

Publikováno: 29. 11. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: srovnání zájezdů