Proč se bez webových stránek neobejdete ani vy?

Proč se bez webových stránek neobejdete ani vy?

Kdo není vidět na internetu, jakoby nebyl a o firmách to platí dvojnásob. Webové stránky už dávno nepatří mezi nadstandard, který vás vyšvihne na míle daleko před konkurenci. Staly se naprostou samozřejmostí a měli by je mít ti, pro něž online sféra není hlavním zdrojem zákazníků. Webovky neslouží jen jako reklamní, ale také informační prostor. Potenciální klienti (ať už se o vás dozvěděli odkudkoliv), si vaši internetovou prezentaci rádi prohlédnou a udělá-li na ně dobrý dojem, máte vyhráno.

Jak by měly vypadat moderní webové stránky?

Mít vlastní webovky jen proto, aby byly, samozřejmě nemá smysl. Internetová prezentace musí obsahovat všechny důležité informace. Musí být přehledná a pokud možno designově propracovaná. Zkrátka a dobře – web by vás měl reprezentovat a představit vás v co nejlepším světle. Většinu zákazníků, byť nakupují ve vaší kamenné prodejně, zajímají podrobnosti. Informujte je o vaší firmě a dejte jim důvod k tomu, aby se neobrátili na konkurenci. A co když vlastní webovky máte, ale nepřináší vám takový užitek, jaký jste od nich očekávali? V tom případě je na nich něco špatně. Návštěvníky možná odrazuje chaotická struktura, nemoderní grafický kabátek nebo nedostatečná informační hodnota.... Změňte to a pusťte se do rekonstrukce. Tvorba webových stránek nezahrnuje pouze návrh grafiky a nakódování. Váš web musí být vidět a proto jen nezbytné, aby ho vyhledávače (Seznam, Google...) měly rády. Správná optimalizace zajistí, aby k vám proudili návštěvníci, které obsah vašich stránek skutečně zajímá. A to je teprve začátek. Způsobů, jak zvýšit návštěvnost a dosáhnout vysokého konverzního poměru je více. Obrátíte-li se na někoho, kdo své práci rozumí, můžete počítat s velmi rychlou návratností investice.

Webovky od pánů v bílém klobouku

WhiteHat s.r.o. je pražská agentura, která se zabývá tvorbou webů. Využívá především WordPress, který modifikuje na míru požadavků klientů. WordPress je nejrozšířenější redakční systém (umožňuje poměrně pohodlnou editaci stránek v prostředí administrace) a používá ho cca 15 % internetových stránek na světě. WhiteHat nabízí vše pod jednou střechou – tvorbu webových stránek i kompletní marketingové služby. Postará se o to, aby se vaše prezentace neztratila v internetové džungli a přivede vám spoustu nových zákazníků. A proč jsme v záplavě webových studií zmínili právě tuto agenturu? Důvodů je hned několik a rozhodně nejde jen o přijatelné ceny. Zaujal nás především originální webdesign – WhiteHat snoubí nápadité a přesto velmi přehledné grafické zpracování. Reference a informace o službách najdete na www.whitehat.cz.

Publikováno: 26. 08. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: moderní webové stránky | tvorba webových stránek wordpress | white hat