Softub: Luxusní a tak trochu jiná vířivka

Softub: Luxusní a tak trochu jiná vířivka

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení vlastní vířivky? Není na co čekat - vyberte si podle svých preferencí mezi modely přenosných, moderních a úsporných vířivých bazénů Softub, a to podle její kapacity, objemu vody, příkonu, osvětlení či ceny. Vířivku si můžete vychutnat také v zimě, kdy se ponoříte do krásně vyhřáté vody a vnímáte každým pórem svého těla ten mrazivý rozdíl teplot. V létě zase měkká vířivka působí jako to pravé osvěžení v parném dni, kdy se z práce těšíte, až budete moci skočit do příjemně vyhřáté vody a budete moci svému tělu dopřát odpočinek, relax a zábavu s celou svou rodinou. Zažijete neopakovatelné chvíle, které si pak budete připomínat mnoho let.

Proč si vybrat právě Softub?

Vířivý bazén Softub je přenosný, a lze jednoduše instalovat na různá místa. Díky nízké hlučnosti si budete užívat nerušeného odpočinku.Dalším benefitem je úspornost, neboť dochází k využití odpadního tepla, a v konečném důsledku k velkému snížení elektrické energie. Díky vnějšímu potahu LeatherTex je její povrch odolný proti dešti, slunci i mrazu. Průzračná voda vydrží déle díky mechanickému filtru se speciálním ozonátorem.Luxusní vířivka má kulatý tvar a může tak lehce zapojit či přestěhovat na vhodnější místo. Pokud jste milovníci komfortu, oceníte její měkkou a zároveň stabilní pěnu Polybond. Nadčasový a originální design i vlastnosti přesvědčí téměř každého - venkovní stylová vířivka Softub uspokojí i náročnou klientelu díky své mobilnosti a nadčasovosti. K mání jsou tyto modely: Softub Sporster 130 - jedna z nejlehčích vířivek na trhu je určena pro 1-2 osoby. Ideální do menších prostorů a míst s omezenou nosností. Softub Legend 220 - středně velký model pro 3-4 osoby disponuje větším množstvím trysek a barevným osvětlením Color LED. Softub Resort 330 - největší vířivá vana pro náročné pojme až 6 osob. Navzdory tomu je poměrně kompaktní a nabízí stejně snadnou manipulaci jako menší modely.

Nekonečná porce relaxace doma, na zahradě i na terase

Mobilní vířivky jsou ideální pro letní relaxaci. Nemusíte se trápit dlouhým cestováním, abyste si vychutnali pohodlí a luxus venkovních vířivek. Celá rodina může strávit svůj volný čas spolu v pohodlí své terasy či zahrádky. Měkká a úsporná vířivka je moderní vířivkou, kterou ocení každý milovník pohodlí a osvěžení. Stylový vířivý bazén přinese užitek pro celou vaši rodinu a přátele. Anebo zastane funkci místa pro občasná romantická dostaveníčka.

Publikováno: 13. 07. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: softub