Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Strojní omítání – revoluční způsob, jak nahodit omítky rychle a kvalitně

Stavitelství zažívá neustálý rozvoj. Současné požadavky na rychlost výstavby logicky vyúsťují v rozvoj technologií, díky kterým jsou jednotlivé procesy efektivnější. Za zmínku stojí stále častější používání strojních omítaček, která klasické ruční omítání v mnoha směrech zastiňuje. Máte-li zálusk na nové omítky a rádi byste je měli hotové co nejdříve, pak není co řešit. Moderní způsob omítání vás překvapí snad ve všech ohledech.

Co je to strojní omítání a jaké výhody tato metoda přináší?

Proč ztrácet čas, pracně dopravovat směs a ve finále investovat spoustu energie do samotného nanášení, když to jde mnohem snadněji? Strojní omítání představuje nejefektivnější způsob, jak nahodit omítky v interiéru i exteriéru.

Strojní omítky se připravují již ve výrobně a to z vysoce kvalitních materiálů v přesně daném poměru. Díky neměnnému složení nehrozí jakékoliv výkyvy při budoucím použití (např. opravách). Směsi navíc obsahují i speciální komponenty, které zlepšují některé specifické vlastnosti. O podřadné kvalitě tedy rozhodně nemůže být řeč. Strojní omítání, ač je výrazně rychlejší a méně pracné, převyšuje ruční nahazování i kvalitou směsi.

Strojní omítka má identické vlastnosti po celé ploše a je nanesena souvisle. Vnější i vnitřní strojní omítky působí jemným dojmem a jsou takříkajíc pěkné na pohled.

Jste z Českých Budějovic? Víme, na koho se obrátit

Firem, které nabízí strojní omítání, bohužel není příliš mnoho. A tím spíš těch, které mají letité zkušenosti a bohaté reference. Proto doporučujeme firmu F.O.K. s.r.o., která provádí strojní omítání, ale také zateplování fasád České Budějovice. Působí také v okolí jihočeské metropole a nabízí kvalitně odvedenou práci za příjemných cenových podmínek. Další informace a reference najdete na www.stavitelstvifok.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *