Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Jak mít zdravé kosti? Doplňujte vitamíny K2 a D3!

Bezbolestný pohyb bez omezení vnímáme jako naprostou samozřejmost. Ale jen do doby, kdy se projeví zdravotní potíže. Klíčem k dobré fyzické kondici je proto komplexní péče o tělo, jejíž nedílnou součástí je posilování kostí a kloubů. Jak na to? Alfou a omegou je zdravá životospráva, která, mimo jiné, spočívá i ve vyváženém jídelníčku. Bez čeho se lidský organismus rozhodně neobejde, jsou vitamíny D3 a K2 či vápník. Jak je můžeme doplnit, a kde si lze zakoupit kvalitní doplňky stravy za nízké ceny?

Pečujte o kosti a klouby, i když vás nebolí

Fakt, že vás momentálně bolesti kloubů netrápí, berte jako výhodu. Ale neusínejte na vavřínech – potíže se mohou objevit kdykoliv, nejen v pokročilém věku. Ohroženou skupinou jsou také lidé, kteří se věnují fyzicky náročným aktivitám. Právě pro ně jsou vhodné kvalitní doplňky stravy podporující zdraví kloubů a kostí. Dobrou volbou jsou kompletní přípravky s obsahem vápníku a dalších složek.

K metabolismu vápníku a fosforu je zapotřebí vitamín D. V případě nedostatečného příjmu přirozenou cestou je vhodné konzumovat vhodně zvolené přípravky. Vitamín D3 je také nezbytný pro správné fungování imunitního systému.

Hlídejte si složení stravy

Chcete-li své klouby a kosti udržet v dobré kondici, zamyslete se nad skladbou svého jídelníčku a položte si otázku, zda běžně konzumované potraviny obsahují dostatek vitamínů a minerálních látek. Většina lidí trpí nedostatkem, který lze napravit pomocí doplňků stravy. Dobrou volbou jsou tablety Vitamín K2 + D3 od českého výrobce Naturvita. Složení přípravku napomáhá kloubům i kostem a současně přináší benefity v rámci mnoha dalších tělním procesů.

A kde Vitamín K2 + D3 seženete? Levně například v Gigalérkárně, kde najdete i další produkty značky Naturvita. Mnohé z nich jsou vhodné i pro vegany.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *