Jak mít zdravé kosti? Doplňujte vitamíny K2 a D3!

Jak mít zdravé kosti? Doplňujte vitamíny K2 a D3!

Bezbolestný pohyb bez omezení vnímáme jako naprostou samozřejmost. Ale jen do doby, kdy se projeví zdravotní potíže. Klíčem k dobré fyzické kondici je proto komplexní péče o tělo, jejíž nedílnou součástí je posilování kostí a kloubů. Jak na to? Alfou a omegou je zdravá životospráva, která, mimo jiné, spočívá i ve vyváženém jídelníčku. Bez čeho se lidský organismus rozhodně neobejde, jsou vitamíny D3 a K2 či vápník. Jak je můžeme doplnit, a kde si lze zakoupit kvalitní doplňky stravy za nízké ceny?

Pečujte o kosti a klouby, i když vás nebolí

Fakt, že vás momentálně bolesti kloubů netrápí, berte jako výhodu. Ale neusínejte na vavřínech – potíže se mohou objevit kdykoliv, nejen v pokročilém věku. Ohroženou skupinou jsou také lidé, kteří se věnují fyzicky náročným aktivitám. Právě pro ně jsou vhodné kvalitní doplňky stravy podporující zdraví kloubů a kostí. Dobrou volbou jsou kompletní přípravky s obsahem vápníku a dalších složek. K metabolismu vápníku a fosforu je zapotřebí vitamín D. V případě nedostatečného příjmu přirozenou cestou je vhodné konzumovat vhodně zvolené přípravky. Vitamín D3 je také nezbytný pro správné fungování imunitního systému.

Hlídejte si složení stravy

Chcete-li své klouby a kosti udržet v dobré kondici, zamyslete se nad skladbou svého jídelníčku a položte si otázku, zda běžně konzumované potraviny obsahují dostatek vitamínů a minerálních látek. Většina lidí trpí nedostatkem, který lze napravit pomocí doplňků stravy. Dobrou volbou jsou tablety Vitamín K2 + D3 od českého výrobce Naturvita. Složení přípravku napomáhá kloubům i kostem a současně přináší benefity v rámci mnoha dalších tělním procesů. A kde Vitamín K2 + D3 seženete? Levně například v Gigalérkárně, kde najdete i další produkty značky Naturvita. Mnohé z nich jsou vhodné i pro vegany.

Publikováno: 10. 06. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam