Chcete, ať vám řekne ANO? Pak nepodceňujte výběr zásnubního prstenu!

Chcete, ať vám řekne ANO? Pak nepodceňujte výběr zásnubního prstenu!

Chystáte se požádat svou dlouholetou partnerku o ruku, ale bojíte se, že vám dá košem? V tom případě se vytaste s těžkým kalibrem v podobě pořádného zásnubního prstenu. Můžete namítnout, že kus kovu přece nerozhodne o tom, zda se za vás osudová žena vdá, ale i na to lze pohlížet z několika různých úhlů… Pohodlně se usaďte - prozradíme vám, proč jsou zásnubní prsteny tak důležité a na co si dát pozor.

Ženy si na zásnubní prsteny potrpí, i když tvrdí opak

Když vám žena řekne, že na zásnubním prstenu vůbec nezáleží, může to znamenat pravý opak. Ve skrytu duše čeká, že ji nasadíte na prst ten nejkrásnější šperk, který ji budou závidět všechny kamarádky. Jak se k tomu postavíte, je jen na vás. Risknete to s pouťovou tretkou, anebo se vydáte do vyhlášeného klenotnictví a vyberete ten nejkrásnější prsten? Problém může nastat v momentě, kdy zjistíte, že nemáte k dispozici adekvátní množství finančních prostředků. Ani to ovšem nemusí znamenat, že odejdete s nepořízenou. Zásnubní prstýnky se pohybují v různých cenových relacích a i za „pár tisícovek“ lze pořídit velmi vkusnou ozdobu.

Kde seženete krásné šperky za dostupnou cenu?

Buďme však trochu konkrétnější. U známého online klenotnictví Klenota.cz jsme narazili na krásné zásnubní prsteny bílé zlato se zirkony v cenové relaci pod 4 000 Kč. Za pěkný prsten z bílého zlata s briliantem dáte méně než 7 000 Kč. Na druhou stranu není důvod šetřit - zásnubní prsten budete své milované dávat jen jednou v životě. Představte si, jak se bude tvářit, když ji dopřejete šperk s kvalitním diamantem. Takový, o kterém sní odmalička! S méně omezeným rozpočtem budou vaše možnosti ještě větší. Nabídka zásnubních prstenů je velmi široká a je nepravděpodobné, že se vám nepodaří vybrat ten správný. Nezapomeňte na to, že zásnubní prstýnky odjakživa symbolizovaly zájem muže o budoucí sňatek. Historie zásnubních prstenů se píše již od dob starověkého Egypta a tradice se dochovala dodnes. Ženy to moc dobře ví a na šperky si potrpí. Tak hodně štěstí!

Publikováno: 15. 02. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: zásnubní prsteny | zásnubní prsteny bílé zlato