Jak na sledování sportovních přenosů online?

Jak na sledování sportovních přenosů online?

Pokud právě nejste v dosahu televize nebo žádný z dostupných kanálů nevysílá sportovní utkání, které si nechcete nechat ujít, můžete to vyřešit následujícími způsoby.

Aktuální komentáře

Máte pomalý internet, případně vám jen stačí vědět, co se na hřišti děje? Množství serverů nabízí krátké textové komentáře, které přibývají v průběhu utkání. Jednotlivé sportovní události mají vlastní stránky a nové komentáře se vypisují v pevně daných intervalech (např. po minutě) nebo v případě důležitých akcí, gólů apod. Na některých serverech nechybí ani chat, kde mohou uživatelé zápas komentovat. Nevýhodou aktuálních komentářů je to, že uživatele informují jen o zásadních událostech. K nejznámějším serverům patří sport.cz a idnes.cz.

Poslech komentáře přes online rádio

Nespokojíte-li se s komentáři, můžete se zaposlouchat do komentovaných sportovních přenosů, které zprostředkovávají některá rádia (např. Radiožurnál). Podle rychlosti svého připojení zvolíte optimální kvalitu poslechu.

Sportovní online přenosy

Nemáte problém s rychlostí připojení? Využijte toho a sledujte televizní kanály, které vysílají přenosy sportovních utkání přes internet. Z českých televizí je to ČT4. Přestože ČT4 online vysílá velké množství sportovních událostí, mohly by se vám hodit také servery, na kterých najdete odkazy na zahraniční přenosy. K těm známějším patří např. Adthe.net a Firstrow.net. Na těchto serverech najdete především sportovní přenosy komentované v angličtině, ruštině a dalších cizích jazycích. ČT4 online lze sledovat také na portálu spustit.cz. V sekci sportovních kanálů najdete také některé další sportovní televize, jako jsou Sky Poker, Sport5 – Archiv a Nova Sport (placený kanál).
A jakou formu sledování sportovních přenosů přes internet preferujete vy? Podělte se s námi o další tipy v diskuzi pod článkem!

Publikováno: 04. 11. 2016

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: čt sport online | čt4 online