Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Jak ochránit materiál, auto nebo cokoliv jiného? Plachtou z polyethylenových vláken!

Hledáte způsob, jak zakrýt stavební materiály, automobil nebo třeba stoh sena a uchránit je před nepřízní počasí? Sáhněte po plachtách tkaných z polyethylenových vláken, které jsou velmi odolné a praktické zároveň. Využití krycí plachty je v praxi mnohem širší a záleží pouze na zvolených rozměrech. Materiál odolá vysokým teplotám do 85°C i mrazům do -50°C a neublíží mu déšť, sluneční záření, kyseliny a alkálie. Díky zdvojenému okraji jimi lze provléct provaz a upevnit je tak, aby při prudším větru neplachtily po zahradě.

Mezi spolehlivé výrobce, který zakrývací plachty vyrábí již od roku 1995 patří firma Plachty Petr Štěpáník a můžete si pro ně zajet do kamenné prodejny ve Chvalčově (cca 2 km od Bystřice nad Hostýnem) nebo objednat online na www.peplachty.cz.

Dispozice plachty jsou volitelné a kromě standardních velikostí si můžete nechat vyrobit plachtu v požadovaných rozměrech na míru. Tloušťka folie se pohybuje mezi 0,2 – 0,4 mm můžete si vybrat i mezi zelenou a modrou barvou.

Sortiment firmy Plachty Petr Štěpáník zahrnuje i další praktické produkty v podobě stínících sítí a plachet na ploty.

Stínící sítě nachází uplatnění především na sportovištích, která efektivně zastíní a dopřejí sportovcům dostatek soukromí. Vzhledově atraktivní prvek se ale stejně dobře uplatní také na plotě, který chrání váš pozemek nebo na skleníku či altánku. PE vlákna, ze kterých se sítě vyrábí, dokáží pohltit až 90 % nebezpečného UV záření. K plotu se upevňují silonovou šňůrou provlečenou utkanými oky po okrajích sítě. Barevnost stínící sítě na ploty je stálá a materiál odolá i velmi vysokým teplotám.

Další informace a fotogalerii produktů najdete na výše zmíněném webu.

stinici site