Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

I klempíři mají své oblíbené nůžky. Dodává je CANMET

Tabulové nůžky se používají v mnoha oblastech průmyslové výroby i v řemeslné činnosti. Nevyužije je sice přímo klempíř – montér, ale ten, kdo klempířské či další podobné výrobky připravuje ještě před montáží. Co všechno umí tabulové nůžky a které z nich jsou ideální právě pro klempířské výrobky?

Stroje, tabulové nůžky, jsou určeny pro dělení plechů rovnými pravoúhlými střihy. Stříhaný výrobek se díky tomu oddělí od původního materiálu. Nůžky se hodí pro velice tenké i tlusté plechy. Každý stroj však má parametry vhodné jen pro určité tloušťky plechů a pro různé délky střihu. Dalším parametrem, na který při výběru stroje musíme hledět, je též dráha dorazu.

Co umí jednotlivé modely tabulových nůžek?

Tabulových nůžek se prodává poměrně pestrý sortiment. Mimo výše zmíněných parametrů jednotlivé modely charakterizují různé specifické vlastnosti či vhodnost použití pro ten který typ finálního výrobku.

Nůžky B-Shear od nizozemské značky Safan Darley mají pneumatickou podpěru pro ulehčení stříhání a eliminaci další pracovní síly potřebné k asistenci při stříhání materiálu. Stroj M-Shear od stejné firmy má zas skutečně široké spektrum parametrů a nabízí se až v 28 variantách. Mimo jiné má rám s automatickou kompenzací deformace během střihu, což je velice oceňovaná vlastnost.

Pak jsou tady stroje od německé společnosti RAS. Model POWERcut má skvěle koncipováno umístění dotykové obrazovky, které se může pohybovat podél celého berana a zjednodušuje tak práci obsluze stroje. Teď se už ale konečně dostáváme k nejoblíbenějším tabulovým nůžkám pro výrobu klempířských výrobků, ale též střešních krytin, plechových fasád i pro výrobce vzduchotechniky. I ty jsou od nizozemské společnosti RAS a jedná se o tabulové nůžky SMARTcut a PRIMEcut. Tyto nůžky se hodí i pro stříhání úzkých pásů plechu bez torzní deformace a umožňují komfortní střih na rysku s LED osvětlením čáry střihu.

Když tabulové nůžky, tak od CANMET

Předním dodavatelem tabulových nůžek je společnost CANMET. Specializuje se nejen na ně, ale i na další technologie na zpracování plechů. Dodává stroje od prestižních evropských firem a svým zákazníkům nabízí řešení na míru i kompletní servis těchto strojů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *