Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Jak se cítit sexy a svůdně

Zdravé sebevědomí, úsměv a příjemné vystupování okouzlí každého muže. Ještě víc si však muži všimnou ženy, která na první pohled vypadá tajemně, ale přitom sexy a svůdně. Inspirujte se, jak se stát ženou, která dokáže okouzlit téměř každého.

Zapomeňte na lacinost

V první řadě vynechejte rudou rtěnku, minisukni, krátké tričko a prosvítající podprsenku nebo spodní prádlo vystavené světu na odiv. Tajemná a okouzlující žena používá spíše skryté zbraně a většinou se vám dostane pod kůži, ani nevíte jak. Existuje však několik rad, které vám pomohou udělat z vás ženu vamp, ženu svůdnici a tu, která si uvědomuje svou cenu.

Upravenost a přirozenost

V první řadě by žena měla být upravená. Myslí se tím upravené a umyté vlasy, pokud se má žena nalíčit, tak nesmí zapomenout na svou přirozenost a důležité jsou také hezké ruce a čisté upravené nehty. To stejné platí i u oblečení, není nic horšího než žena, která má špinavé nebo děravé oblečení.

Důležitost spodního prádla

Velkou roli hraje také spodní prádlo, které nosíme každý den. Je opravdu velmi důležité, aby vám spodní prádlo padlo a cítili jste se v něm dobře. Všimněte si, že pokud si oblečete slušivé a kvalitní spodní prádlo, tak to na vás bude vidět, i když prádlo zůstane skryté pod oblečením. Změní se vám totiž držení těla, zvýší se vám sebevědomí a celkově budete působit vyšší, štíhlejší a krásnější.

Umění kombinovat

Nemusíte být zrovna odborníci na barvy nebo se věnovat módnímu návrhářství, ale měli byste vědět, co se spolu dá a co naopak nedá kombinovat. Snažte se, aby vaše líčení ani oblečení nebylo překombinované. Zapomeňte na bílé tričko a pod ním prosvítající černou podprsenku. Zkuste raději pohodlné spodní prádlo a jednoduše střižené šaty, které doplníte výraznějšími šperky. Míň je někdy opravdu víc.

Vědět, co vám sluší

Určitě už se nějaký ten pátek znáte a denně se oblékáte, malujete a češete. Měli byste tedy vědět, co vám sluší. Pokud to nevíte, tak je právě teď ten správný čas to zjistit. Začněte u barev a zjistěte, jaké barvy se hodí k vaší pleti a k vašemu typu. Vyzkoušejte účes nebo barvu, která vám bude slušet, a protřiďte šatník. Vyhoďte staré, obnošené oblečení a nakupte nové kvalitní spodní prádlo a oblečení, které podtrhne vaše přednosti.

Mít vlastní styl

Není špatné mít vzor, kterým může být jakákoliv celebrita nebo třeba vaše mladší sestra nebo kamarádka. Nikdy však nezapomínejte být svá. To, co sluší druhým, nemusí slušet vám a to, co vidíte ve výloze, nemusí být to nejlepší. Zkoušejte, experimentuje a nebojte se vyzkoušet pohodlné nákupy přes internet.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Co vás v tomto ohledu nikdy nezklame, jsou šaty. Pokaždé, když si můžu vyjít v nějakých nových, tak z nich mám ohromnou radost a je to na mě taky vidět. 🙂 Dneska se dá navíc na internetu najít spousta pěkných a originálních modelů. Nedávno jsem si našla pěkný obchod: http://gruandgo.cz/damske-obleceni/damske-saty/ Nemáte někdo tip na podobné stránky? Ráda se podívám. 🙂

  • Díky za pěkný článek. Dobrý základ je pokaždé vyrazit v něčem, v čem se cítíte pohodlně a svá. Na druhou stranu na nějakou speciální příležitost, jako je třeba ples už stojí za to se pořádně vyšperkovat. Já mám třeba moc ráda různé kožešinové doplňky, jako jsou třeba manžety, šály, bolerky atd. Už je sice docela problém najít nějaké kvalitní kožešnictví, ale pořád takové jsou. Třeba http://moveup-fashion.cz/cs/