Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kosmetika a vůně

Dopřejte svým vlasům to nejlepší. Znáte kosmetiku Matrix?

Matrix je speciální vlasová kosmetika, kterou v běžných obchodech nekoupíte. Dostupná je pouze v kadeřnictví, salonech anebo ve specializovaných internetových prodejnách.

Nabídka vlasové kosmetiky Matrix

Matrix nabízí širokou škálu vlasových přípravků, které se stará o všechny typy vlasů. Vlasová kosmetika je rozčleněna do několika skupin.

  • Sada Repair je určena pro poškozené vlasy a je schopna opravit poškozené vlasy vlivem životního prostředí, jeho součástí je šampón, vlasová péče a elixír.
  • Série Moisture ošetřuje suché i mastné vlasy. Pro dokonalou péči o tento typ vlasů byla vytvořena dvoufázová kúra, kterým dodává hebkost a svěžest.
  • Barvené vlasy je vhodné ošetřovat vlasovou kosmetikou Matrix Color. Tyto přípravky zajistí, že vaše barva na vlasech se brzy nevymyje, naopak vydrží ještě déle než obvykle a udrží se i dlouho zářivá.
  • Pro zplihlé a řídké vlasy Matrix vytvořil přípravky, jež začlenil do série s názvem Amplify. Výrobky Matrix Amplify působí na vlasy již kořínků vlasů, kde je nazdvihne a tím dodá účesu zvýšený objem.
  • Vaše nepoddajné vlasy zkrotí další řada vlasové kosmetiky – Sleek s uhlazující technologií, která zajistí, aby vaše vlasy zůstaly v klidu.
  • Matrix neopomněl ani vlnité vlasy, pro něž vytvořil speciální šampon a pečující mléko, jež tyto vlasy sjednocují a hydratují.

O Matrix

Značku Matrix založil v roce 1980 manželský pár předních amerických kadeřníků Arnie a Sydell Millerovi. Vytvořením vlasové kosmetiky se snažili profesionálům dodat ucelenou péči o vlasy, která by jim pomohla rozvíjet jejich práci. I po 35 letech s nic na věci nezměnilo a i nyní patří mezi jedničku mezi profesionálními vlasovými produkty v USA.

Vlasová kosmetika Matrix

Tato vlasová kosmetika využívá při péči o vlasy moderní technologií, které ocení profesionální kadeřník i laik doma. Speciální pečující formule zajistí to, že vaše vlasy budou zdravé a krásné.

Kde si takovou kosmetiku můžete koupit, když se neprodává v běžných obchodech? Zkuste to v eshopu www.cmiral.cz, jde o internetový obchod zaměřený na prodej vlasové kosmetiky, kadeřnických potřeb a elektra určeného do kadeřnictví, salonů i pro domácí potřeby.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *