Dopřejte svým vlasům to nejlepší. Znáte kosmetiku Matrix?

Dopřejte svým vlasům to nejlepší. Znáte kosmetiku Matrix?

Matrix je speciální vlasová kosmetika, kterou v běžných obchodech nekoupíte. Dostupná je pouze v kadeřnictví, salonech anebo ve specializovaných internetových prodejnách.

Nabídka vlasové kosmetiky Matrix

Matrix nabízí širokou škálu vlasových přípravků, které se stará o všechny typy vlasů. Vlasová kosmetika je rozčleněna do několika skupin.
  • Sada Repair je určena pro poškozené vlasy a je schopna opravit poškozené vlasy vlivem životního prostředí, jeho součástí je šampón, vlasová péče a elixír.
  • Série Moisture ošetřuje suché i mastné vlasy. Pro dokonalou péči o tento typ vlasů byla vytvořena dvoufázová kúra, kterým dodává hebkost a svěžest.
  • Barvené vlasy je vhodné ošetřovat vlasovou kosmetikou Matrix Color. Tyto přípravky zajistí, že vaše barva na vlasech se brzy nevymyje, naopak vydrží ještě déle než obvykle a udrží se i dlouho zářivá.
  • Pro zplihlé a řídké vlasy Matrix vytvořil přípravky, jež začlenil do série s názvem Amplify. Výrobky Matrix Amplify působí na vlasy již kořínků vlasů, kde je nazdvihne a tím dodá účesu zvýšený objem.
  • Vaše nepoddajné vlasy zkrotí další řada vlasové kosmetiky - Sleek s uhlazující technologií, která zajistí, aby vaše vlasy zůstaly v klidu.
  • Matrix neopomněl ani vlnité vlasy, pro něž vytvořil speciální šampon a pečující mléko, jež tyto vlasy sjednocují a hydratují.

O Matrix

Značku Matrix založil v roce 1980 manželský pár předních amerických kadeřníků Arnie a Sydell Millerovi. Vytvořením vlasové kosmetiky se snažili profesionálům dodat ucelenou péči o vlasy, která by jim pomohla rozvíjet jejich práci. I po 35 letech s nic na věci nezměnilo a i nyní patří mezi jedničku mezi profesionálními vlasovými produkty v USA.

Vlasová kosmetika Matrix

Tato vlasová kosmetika využívá při péči o vlasy moderní technologií, které ocení profesionální kadeřník i laik doma. Speciální pečující formule zajistí to, že vaše vlasy budou zdravé a krásné. Kde si takovou kosmetiku můžete koupit, když se neprodává v běžných obchodech? Zkuste to v eshopu www.cmiral.cz, jde o internetový obchod zaměřený na prodej vlasové kosmetiky, kadeřnických potřeb a elektra určeného do kadeřnictví, salonů i pro domácí potřeby.

Publikováno: 10. 06. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kosmetika matrix