Yerlango.com: Místo, kde najdete práci mnohem snáz

Yerlango.com: Místo, kde najdete práci mnohem snáz

Na trhu práce to i navzdory vyšší nezaměstnanosti nevypadá vůbec špatně. Otázkou je, proč se tolika lidem nedaří natrefit na slušně placené místo... Reálnou šanci mají také „kritické“ skupiny maminek po mateřské dovolené, absolventů bez praxe a starší osoby ve věku nad 50 let. Většina bohužel netuší, kde novou práci hledat. Patříte mezi ně i vy? Možná, že kdybyste vyšli příležitostem vstříc, zanedlouho byste se nálepky „nezaměstnaný“ nadobro zbavili. A my vám prozradíme, proč se vyplatí využívat novou službu Yerlango.

Vyhledávání práce a brigády rychle a přehledně

Spoléhat se na to, že vám atraktivní pracovní pozice spadne sama do klína, je přinejmenším pošetilé. Budete-li se však sami aktivně podílet na hledání, vaše šance na úspěch exponenciálně vzroste. Tím spíš, pokud využijete online nástroj Yerlango, který se již na první pohled liší od běžných portálu s nabídkami práce. Je výrazně přehlednější a jednodušší – od vaší práce vás dělí jen několik málo kliknutí. Hledání práce na yerlango.com probíhá následujícím způsobem:
  1. zvolíte obor
  2. definujete lokalitu
  3. vyberete si z obsáhlé nabídka inzerátu
Navíc můžete hledat inzeráty napříč všemi obory/lokalitami. Rozhraní webu je navrženo tak, aby se v něm uživatelé okamžitě zorientovali. A jakmile se vám některá z nabídek bude zamlouvat, kliknete na „Odpovědět na inzerát“, vyplníte krátký formulář, nahrajete životopis a odešlete. Vaše reakce se dostane k potenciálnímu zaměstnavateli a ten se vám (s trochou štěstí) ozve. Ať už máte zájem o trvalý pracovní poměr nebo brigády, bude se vám bleskový systém vyhledávání a odpovědí zamlouvat.

Proč platit za něco, co můžete využívat zdarma?

A co je ještě lepší? Oproti mnoha ostatním „podobným“ portálům nezaplatíte ani korunu. Portál využívá celá řada agentur a úřadů práce. Pokud stojíte na opačné straně barikády, neváhejte na Yerlango vložit poptávku po zaměstnancích. Nezapomeňte na to, že vyhledání inzerátu a pozitivní reakce zaměstnavatele/personalisty na pohovor představuje pouze první krok. Zbytek závisí na vašich schopnostech – pracovní pohovor nepodceňujte a důkladně se na něj připravte.

Publikováno: 24. 02. 2015

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: nabídky práce | yerlango