Léto na Lipně? No jasně!

Léto na Lipně? No jasně!

Tak kam to letos bude? Naplánovali jste si pohodovou dovolenou v Chorvatsku, nebo vyrážíte za exotikou? A proč tak daleko? Ne nadarmo si říká, že „všude dobře, doma nejlépe“ a pokud jste si ještě nevybrali, mohla by vás zaujmout klasická dovolená na u přehrady. Zní to jako pořádná nuda? Mýlíte se! Dovolená na Lipně vám nabídne mnohem více, než jste si doposud mysleli. Perfektním koupáním totiž výčet aktivit, které lze v okolí přehrady provozovat, teprve začíná. Okolí Lipenské přehrady patří k nejatraktivnějším tuzemským lokalitám vůbec. Možnosti vyžití a samozřejmě i ubytování jsou velmi pestré a je jen na vás, jestli si vyberte čtyřhvězdičkový hotel s vlastní wellness zónou, nebo malebný penzion rodinného charakteru.

Nudit se rozhodně nebudete, stačí si vybrat...

Zmínili jsme, že v okolí přehrady se nudit nebudete. Jakmile vás omrzí koupání, rybaření a vodní sporty (už jste zkoušeli jachting, windsurfing nebo plavbu katamaránem?), můžete se vydat do některého ze tří golfových klubů nebo třeba na výlet na kole. Je libo špetka adrenalinu? V tom případě nezapomeňte na paintball, bobovou dráhu, motokáry nebo lanové centrum. „Do pohody“ se pak dostanete na návštěvě místního ranče, kde si lze objednat relaxační projížďky na koních. A co teprve procházka po známé Stezce korunami stromů...

Kempy, apartmány, penziony, hotely - Lipno nabízí ubytování pro všechny

Nestačí vám to? Koukněte se na turistický portál www.lipno.cz, který provozuje Alcedo Media s.r.o. Cestovní agentura nabízí největší výběr ubytování na Lipně a spoustu tipů na volnočasové aktivity, výlety a kulturní akce. U všech kempů, apartmánů, chalup a hotelů najdete kompletní informace, fotografie, případné slevy a samozřejmě i možnost bezplatné rezervace. Cestovka navíc garantuje nejlepší možnou cenu přímo od ubytovatele, což zní dobře, nebo ne?

Jak vypadá Lipno v zimě?

A abychom nezapomněli – Lipno je neméně zajímavé i po zbytek roku. V zimě si můžete zabruslit na zledovatělém povrchu jezera, nebo se vydat na některou z mnoha okolních sjezdovek. A co by kamenem dohodil, je skiareál Hochficht, který můžete navštívit i během léta. Z rozhleden Alpenblick a Moldaublick je vskutku nádherný pohled na celou oblast Lipna.