Jak si pořídit vlastní dům bez hypotéky? Řešením jsou splátky formou nájmu

Jak si pořídit vlastní dům bez hypotéky? Řešením jsou splátky formou nájmu

Stále více z nás touží po bydlení ve vlastním domě. Pokud jsme vyrostli v domku se zahradou na vesnici nebo v klidné městské čtvrti, je pro nás ve chvíli, kdy se stěhujeme od rodičů, často nepředstavitelné, že bychom měli žít v bytě. A pokud jsme v paneláku nebo v činžovním domě strávili část života, nezřídka pociťujeme potřebu opustit městský ruch a ocitnout se blíže přírodě.

Pro rodinu je ideální dům se zahradou

Zlomový okamžik často nastává, když si rozhodneme pro založení rodiny. Chceme, aby naše děti vyrůstaly v přívětivém a bezpečném prostředí, které jim poskytne prostor pro hry i osobní rozvoj. A i když jsou dnes ve městech nádherná dětská hřiště a řada parků, přece jen jsou vysoce frekventované a neposkytují dostatek soukromí. Na vlastní zahradě jsme svými pány, nemusíme se bát dopřát na ní dětem volný pohyb a během jejich her tu můžeme relaxovat nebo se věnovat různým domácím pracím, případně i svému podnikání. Dům se zahradou

Nedostatek prostředků nemusí být překážkou

Často se stane, ze nám cestu k vysněnému bydlení zmaří nedostatek prostředků a zamítnutí žádosti o hypotéku v bance. Podmínky pro poskytnutí hypotečního úvěru jsou přísné a každý na ně nedosáhne. Nemusíme si ale zoufat. Jsou tu i jiné možnosti, jak získat vlastní dům. A často velice výhodné. Dům na splátky formou nájmu je řešením.

Proč si pořídit dům na splátky formou nájmu

Pokud žijete v nájemním bytě nebo domě, platíte každý měsíc vysoké částky za bydlení, které nikdy nebude vaše. Kdežto dům na splátky formou nájmu se po zaplacení smluvně dané částky stane opravdu vaším majetkem. Je třeba pouze hradit splátky formou nájmu včas. A to vyžadují i pronajímatelé, kterým platíte dosavadní nájem. Dům bez hypotékysen mnoha Čechů." width="1280" height="853" />

Transparentní podmínky a jistota

Společnost Coolnájem.cz nabízí dům na splátky formou nájmu s garantovanou výší splátek po celou dobu závazku. Splátky lze rozložit na 5 až 20 let a po celou dobu se jejich výše nezmění. Navíc můžete kdykoli využít možnost předčasného splacení bez sankce a získat vlastni dum ještě rychleji.

Publikováno: 18. 06. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam