Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Chystáte se do Přerova? Víme, ke se ubytovat!

Přerov je jedno z nejzajímavějších měst v Olomouckém kraji. Zaujímá strategickou polohu na pomezí Zlínského a Olomouckého kraje a je tak důležitou dopravní křižovatkou. Sídlí zde celá řada významných podniků a část historického jádra je vyhlášenou památkovou zónou. Pokochat se zde můžete pohledem na domy, které pochází z 15.století a další historické zajímavosti. Jen nedaleko se nachází Přerovský zámek, který byl vybudován na místě původní tvrze. V blízké budoucnosti se z Přerova stane jeden z hlavních přístavů na křižovatce Průplavu Dunaj-Odra-Labe. Ať už se zde vydáte z jakéhokoliv důvodu, nenechte si ujít ubytování v hotelu Na Jižní. Komfortní pokoje, konferenční prostory pro firemní akce a oslavy a bohaté sportovní vyžití zaručují opravdu nevšední zážitky.

Útulné pokoje a stylová restaurace

Hotel Na Jižní je držitelem mezinárodní certifikace ***Superior, což je samo o sobě zárukou, že se v něm budete cítit, jako doma. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, televize se satelitním příjmem, telefon, lednice, klimatizace a Wi-Fi připojení k internetu. Obrovským lákadlem je vyhlášená restaurace, která je v dobovém vyřezávaném stylu. Středověká brnění a ruční zbraně umocní gurmánské zážitky na maximum. V létě zde probíhají hudební setkání a grillparty. Budete-li si chtít po vydatném obědě trochu zasportovat, zavítejte do Sportcentra. To je otevřené i pro veřejnost a najdete v něm saunu, bowling, pingpong, lukostřelbu a mnoho dalšího.

Firemní akce a večírky

Neméně zajímavá je i možnost pořádání firemních akcí, jako jsou školení, konference či nejrůznější semináře. Hotel disponuje několika prostory, jejichž kapacita se odvíjí od uspořádání prostoru. Všechny místnosti jsou bezbariérové, klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. Díky mobilnímu inventáři je hotel Na Jižní připraven vyhovět všem vašim požadavkům.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *