Chystáte se do Přerova? Víme, ke se ubytovat!

Chystáte se do Přerova? Víme, ke se ubytovat!

Přerov je jedno z nejzajímavějších měst v Olomouckém kraji. Zaujímá strategickou polohu na pomezí Zlínského a Olomouckého kraje a je tak důležitou dopravní křižovatkou. Sídlí zde celá řada významných podniků a část historického jádra je vyhlášenou památkovou zónou. Pokochat se zde můžete pohledem na domy, které pochází z 15.století a další historické zajímavosti. Jen nedaleko se nachází Přerovský zámek, který byl vybudován na místě původní tvrze. V blízké budoucnosti se z Přerova stane jeden z hlavních přístavů na křižovatce Průplavu Dunaj-Odra-Labe. Ať už se zde vydáte z jakéhokoliv důvodu, nenechte si ujít ubytování v hotelu Na Jižní. Komfortní pokoje, konferenční prostory pro firemní akce a oslavy a bohaté sportovní vyžití zaručují opravdu nevšední zážitky.

Útulné pokoje a stylová restaurace

Hotel Na Jižní je držitelem mezinárodní certifikace ***Superior, což je samo o sobě zárukou, že se v něm budete cítit, jako doma. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, televize se satelitním příjmem, telefon, lednice, klimatizace a Wi-Fi připojení k internetu. Obrovským lákadlem je vyhlášená restaurace, která je v dobovém vyřezávaném stylu. Středověká brnění a ruční zbraně umocní gurmánské zážitky na maximum. V létě zde probíhají hudební setkání a grillparty. Budete-li si chtít po vydatném obědě trochu zasportovat, zavítejte do Sportcentra. To je otevřené i pro veřejnost a najdete v něm saunu, bowling, pingpong, lukostřelbu a mnoho dalšího.

Firemní akce a večírky

Neméně zajímavá je i možnost pořádání firemních akcí, jako jsou školení, konference či nejrůznější semináře. Hotel disponuje několika prostory, jejichž kapacita se odvíjí od uspořádání prostoru. Všechny místnosti jsou bezbariérové, klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. Díky mobilnímu inventáři je hotel Na Jižní připraven vyhovět všem vašim požadavkům.