Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

PD Profi: Spolehlivý dodavatel pneumatického a hydraulického nářadí

Na zařízení, jako jsou stříhačka řetězů, pneumatická bruska, rázové utahováky, rozrušovače matic a jiné druhy pneumatického či hydraulického nářadí, nenarazíte v hobby marketu. Pokud je jíž nějaký ten pátek používáte, jistě víte, že výběr kvalitních produktů je pro profesionální využití naprosto zásadní. Naprosto zásadní je samozřejmě i výběr dodavatele – musí sortimentu perfektně rozumět a být schopen zajistit stoprocentní servis. Letité zkušenosti v oboru má firma PD profi.

Společnost PD profi se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem pneumatického a hydraulického nářadí, zvedacích zařízení a speciálních strojů, zejména strojů z kategorie M2 (pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu). Od roku 2009 disponuje certifikátem ISO 9001:2009.

Během své letité existence společnost vyvinula několik vlastních produktů. Jmenovitě jde o různé typy stříhaček řetězů, pneumatický zubový motor a pneumatické manipulační zařízení. Zároveň působí na českém trhu jako autorizovaný prodejce techniky renomované značky ENERPAC.

Specialista na hydrauliku ENERPAC

V rámci produktového portfolia ENERPAC nabízí pracovní hydraulické válce, hydraulická čerpadla, dílenské a montážní hydraulické lisy, ventily, rozvaděče či stahováky a mnohé další hydraulické nářadí a doplňky pro zákazníky z oborů stavebnictví a strojírenství.

Hydraulika ENERPAC mají světový věhlas a prodávají se napříč všemi kontinenty. Špička v technologickém vývoji pravidelně uvádí na trh inovované nástroje pro ještě efektivnější práci. Pro potenciální zájemce je zprostředkování prodeje kvalifikovanými odborníky z PD profi jasnou volbou.

Spolupráce s PD profi navíc nekončí bezprostředně po prodeji techniky. Mnozí zákazníci využívají možnost pravidelného servisu. Reference a další informace najdete na pdprofi.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.