Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

PD Profi: Spolehlivý dodavatel pneumatického a hydraulického nářadí

Na zařízení, jako jsou stříhačka řetězů, pneumatická bruska, rázové utahováky, rozrušovače matic a jiné druhy pneumatického či hydraulického nářadí, nenarazíte v hobby marketu. Pokud je jíž nějaký ten pátek používáte, jistě víte, že výběr kvalitních produktů je pro profesionální využití naprosto zásadní. Naprosto zásadní je samozřejmě i výběr dodavatele – musí sortimentu perfektně rozumět a být schopen zajistit stoprocentní servis. Letité zkušenosti v oboru má firma PD profi.

Společnost PD profi se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem pneumatického a hydraulického nářadí, zvedacích zařízení a speciálních strojů, zejména strojů z kategorie M2 (pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu). Od roku 2009 disponuje certifikátem ISO 9001:2009.

Během své letité existence společnost vyvinula několik vlastních produktů. Jmenovitě jde o různé typy stříhaček řetězů, pneumatický zubový motor a pneumatické manipulační zařízení. Zároveň působí na českém trhu jako autorizovaný prodejce techniky renomované značky ENERPAC.

Specialista na hydrauliku ENERPAC

V rámci produktového portfolia ENERPAC nabízí pracovní hydraulické válce, hydraulická čerpadla, dílenské a montážní hydraulické lisy, ventily, rozvaděče či stahováky a mnohé další hydraulické nářadí a doplňky pro zákazníky z oborů stavebnictví a strojírenství.

Hydraulika ENERPAC mají světový věhlas a prodávají se napříč všemi kontinenty. Špička v technologickém vývoji pravidelně uvádí na trh inovované nástroje pro ještě efektivnější práci. Pro potenciální zájemce je zprostředkování prodeje kvalifikovanými odborníky z PD profi jasnou volbou.

Spolupráce s PD profi navíc nekončí bezprostředně po prodeji techniky. Mnozí zákazníci využívají možnost pravidelného servisu. Reference a další informace najdete na pdprofi.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *