Jak si splnit sen o perfektním bydlení za přijatelnou cenu?

Jak si splnit sen o perfektním bydlení za přijatelnou cenu?

Bydlet ve vlastním chce každý z nás. Ne vždy si však můžeme dovolit koupit nemovitost. Mezi druhou možnost proto patří i pronájem. Obě varianty mají svá pro a proti. My se aktuálně zaměříme spíše na to, jak vybrat to správné bydlení s ohledem na lokalitu, ale také příznivou cenu. Dobrou volbou je v tomto ohledu společnost PSN. Ta už dávno nerealizuje pouze prodej bytů v Praze, ale specializuje se na nabídku nemovitostí i v jiných a neméně atraktivních lokalitách. Mezi ty hlavní patří:
  • Kladno

  • Pardubice

  • Hradec Králové

  • Slaný

  • Odolena Voda

Vybíráme správnou lokalitu

Jak můžete vidět, možností je hned několik. Společný jmenovatel všech míst je však to, že patří mezi jedny z nejlepších, kde dnes můžete sami, nebo společně s rodinou bydlet. V rámci konkrétního města byste se poté měli soustředit na dobrou dopravní obslužnost, občanskou vybavenost. Dostatek škol pro své děti, stejně jako dobrou zdravotní péči a dostatek pracovních příležitostí. To vše zmíněná města splní, i když dominující jsou stále byty v Praze. Soustředíte-li se právě na ně, nabídne vám jich PSN více než 850. Vybírat tedy je rozhodně z čeho.

Cena hraje podstatnou roli

Když už jsme nabídku tohoto realitního giganta zmínili, je dobré se ho držet i v otázkách ceny. Zde totiž máme jistotu, že nejenom prodávané byty v Praze, ale i ty v dalších lokalitách daná společnost přímo vlastní. Pronajímá vám je, nebo též prodává přímo majitel. Proč je tato skutečnost důležitá? Neplatíte provizi žádnému prostředníkovi v podobě realitního makléře, nebo zprostředkovatele. A že tento systém funguje, potvrzuje tradice trvající již celých 24 let.

Jistota férového jednání by měla být prioritou

Slovy o tradici se postupně dostáváme i k jistotám, kam by mělo patřit férové jednání, zkušenosti s realitním trhem, ale i nabídka opravdu dobrých nemovitostí. Je jedno, zda se soustředíte na nové developerské projekty, nebo starší budovy. V obou případech vám PSN nabídne takové pražské byty, které hledáte.

Publikováno: 21. 07. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: byty v Praze | prodávané byty v praze