Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Při výběru kamen nehleďte pouze na jejich design

Zima nám pomalu klepe na dveře a i vy si možná pohráváte s myšlenkou, že si během chladných měsíců budete přitápět v novém krbu nebo kamnech. Ať už se však rozhodnete pro kterýkoliv z vytápěcích systémů, vždy získáte něco víc než „jen“ doplňkové topidlo. Vhodně zvolený krb nebo kamna mají ambice na to, aby se staly nefalšovanou dominantou interiéru. Zprostředkují vám dostatek příjemného tepla a zároveň pozvednou estetickou hodnotu vašeho bydlení. A protože jde o jednorázovou investici, kterou budete úročit po mnoho budoucích let, měli byste se orientovat na kvalitu a vsaďte na prodejce, který má v oboru letité zkušenosti. My bychom o jednom věděli…

Společnost HAAS+SOHN Rukov vyrábí krbová a kachlová kamna již od roku 1854 a vždy si zakládala na kombinaci kvality, designu a inovací. Během své existence neváhala vynaložit vysoké investice do modernizace výroby souvisejícího servisu, která se jí bezesporu vyplatila. Je jednou z největších a nejvýznamnějších firem v děčínském regionu, který podporuje formou sponzoringu. Ale zpět k tomu, co vás by vás mělo zajímat ze všeho nejvíce, k sortimentu samotnému.

V portfoliu na vás čeká mnoho modelů klasických krbových kamen a jejich variant s výměníkem. Všechny se vyznačují elegantním provedením, při čemž vnější plášť tvoří tvoří keramický obklad nebo ocelový plech s odolnou žáruvzdornou barvou. Krbová kamna se chlubí vysokým účinností (i více než 80 %) a regulovatelným výkonem. Některé modely jsou vybaveny automatickou regulací sekundárního spalovacího vzduchu, díky čemuž produkují méně emisí a jsou úspornější. Splňují nejpřísnější evropské normy a to i ty, které nabudou platnosti až v roce 2015.

Podobné vlastnosti však nabízí také kachlová kamna, která nachází uplatnění především na chalupách a tradičně pojatých interiérech. I v jejich případě můžete počítat s regulovatelným výkonem, nízkou spotřebou a vysokou účinností. „Dostane“ vás však především jejich designové provedení, které je skutečně neodolatelné. Ostatně posuďte sami – prohlédnou si je můžete na www.haassohn-rukov.cz, kde najdete i všechny důležité informace ohledně případné objednávky.

V případě HAAS+SOHN Rukov dostanete víc než jen obyčejná kamna. Dostanete kvalitu, prvotřídní servis a odborné poradenství.

Kachlova kamna