Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Pro miminka jen to nejlepší

Devět měsíců uplynulo jako voda a vy budete co nevidět maminkou? Gratulujeme, ale zároveň připomínáme, že tím vaše starosti nekončí. Ba naopak, od teď jste skutečným rodičem na plný úvazek. Většina maminek se hrozí zejména třech trimestrů, během kterých je bezbranný tvor ukrytý v bříšku, ale opak je pravdou. Po dobu, co je miminko v matčině lůně, je chráněno mnohem více, než když ho porodník pošle rovnýma nohama do středu dění. Starosti teprve začínají! A protože chcete, stejně jako každá maminka, dát svému potomku to nejlepší, poradíme vám, jak na to.

Kojení nebo kojenecká výživa?

Několik prvních měsíců si mimčo vystačí s vašim mateřským mlékem. Názory na kojení se různí, ale faktem je, že ani nejkvalitnější dětská výživa se nemůže rovnat tomu, co můžete svému dítěti dát vy. A problémy s kojením? Jistě, některé maminky se snaží sebevíc, ale z jejich prsou nevyteče ani jediná kapka. Opět se můžete setkat s různými postoji. Některé laktační poradkyně jen nechápavě kroutí hlavou a stojí si za tím, že každá matka zodpovědná za to, zda se rozkojí či nikoliv. Jenže to se jim to říká, když samy s kojením neměly problémy. Tvorba mateřského mléka závisí na mnoha faktorech a neovlivňují ji jen vrozené dispozice, ale především stres. A že ho v období kolem porodu je až až.

S kvalitní kojeneckou výživou mrněti rozhodně neublížíte

Je to skutečně tak. Ačkoliv se Sunar či Nutrilon nemohou vyrovnat mateřskému mléku, i tak obsahují všechny nezbytné složky, bez kterých se prcek rozhodně neobejde. Mezi populární výživu patří i Hami a Nestlé Beba, při čemž každý výrobce nabízí celé spektrum výživy, jejíž složení se různí v závislosti na věku dítěte. Nejde o nejlevnější záležitost, ale ruku na srdce – na čem jiném nešetřit, než na zdraví našich ratolestí? Výživa navíc lze objednat z pohodlí domova a ušetřit tak spoustu drahocenného času, který můžete věnovat…třeba praní plínek. Chcete-li přeci jen ušetřit, obraťte se na e-shop onlinelekarna.com, který nabízí zmíněnou výživu levněji, než kamenné lékarny. Doprava je díky PPL okamžitá a nevyjde vás, stejně jako samotná výživa, příliš draze.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *