Jak uspořádat nezapomenutelnou letní party? Nezapomeňte na kostýmy!

Jak uspořádat nezapomenutelnou letní party? Nezapomeňte na kostýmy!

Léto je nedílně spojeno se zábavou. A synonymem pro zábavu je párty. Pokud jste si letos ještě nedopřáli pořádný „voraz“, měli byste to rychle napravit. Chopte se telefonu, obvolejte všechny přátele a pozvěte je na nezapomenutelnou zahradní akci. Jen si to představte – vy, vaši nejbližší, vychlazené drinky, skvělá hudba a atmosféra tak hustá, že by se dala krájet. Máte snad strach, že se něco takového není ve vašich organizačních schopnostech? Prozradíme vám pár zaručených tipů, díky kterým se nuda a rutina vaší párty vyhne obloukem!

Tématická párty je nejlepší!

Jak zařídit, aby se párty nezvrtla na stereotypní grilovačku? Jednoduše. Řekněte hostům, aby dorazili v tématickém převleku! Právě kostýmy pro dospělé navodí tu správnou atmosféru. Můžete jim dát volnou ruku a nechat je, aby si sami vybrali kostým, který je jim blízký. Anebo uspořádejte monotématickou párty. Až se na vaší zahradě sejdou vlkodlaci, upíři kostlivci a další monstra, nezůstane jedno oko suché. Skvělou volbou je párty v plavkách. Nemusí se přitom jednat o klasiku – vytřete ostatním zrak originálními „boratovskými“ plavkami či plavkami v retro stylu. V kreativitě se meze nekladou, stačí zabrousit ke správnému prodejci a vybrat si příhodný kostým.

Nezapomeňte na ptákoviny

Jaká by to byla párty, kdybyste zapomněli na žertovné dárky? Umělá hovínka v krabičce, havajské věnce, balónky naplněné heliem, konfety s umělými šváby, nejrůznější hlavolamy a triky pro pobavení a spoustu dalších skvělých věcí. Ale kde takové žertovné předměty či karnevalové kostýmy pro děti a dospělé seženete? Poohlédněte se po nich v zavedeném e-shopu ptakoviny-cb.cz, který nabízí rozsáhlý sortiment úžasných ptákovin, kostýmů a masek. Ceny jsou lidové, dodací lhůty krátké a v případě objednávky nad 1000 Kč je poštovné zdarma.

Publikováno: 06. 07. 2016

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: jak uspořádat párty | kostýmy pro dospělé