Jak v e-shopech ušetřit nemalou částku? Používejte slevové kódy a kupony!

Jak v e-shopech ušetřit nemalou částku? Používejte slevové kódy a kupony!

Kdo šetří, má za tři a před Vánocemi to platí dvojnásob. Jenomže není úspora, jako úspora. Budete-li šetřit na nesprávném, pravděpodobně ve finále zjistíte, že jste prodělali. Kam tím míříme? Nešetřete na úkor kvality a snažte se najít zlevněné zboží, které byste si koupili i v případě, že byste neměli tak omezený rozpočet. A my pro vás máme perfektní zprávu. Co byste řekli tomu, kdybyste se nemuseli příliš omezovat a přesto ušetřili stovky, tisíce a možná i desítky tisíc korun? V tom případě se pohodlně usaďte. Prozradíme vám „tajemství“ slevových kuponů a kódů. Váš pohled na nakupování přes internet se nejspíše nadobro změní.

Slevové kódy a kupony – co to je a jak to funguje?

Důvodů, proč většinu věcí nakupovat na internetu, je hned několik. Proč se hnát do obchodního centra a prodírat se davy lidí, když stačí usednout k obrazovce a voilá – jste tam. E-shopy navíc nabízí mnohem větší spektrum zboží, na které často kamenných prodejnách vůbec nenarazíte. A příjemnější jsou (většinou) i ceny. Přesto by nebylo od věci, kdyby šlo nakupovat ještě levněji. A právě o to se starají slevové kódy a kupony. V podstatě nejde o nic jiného než o speciální znakový kód (může obsahovat čísla i písmena v libovolném tvaru), který lze uplatnit při nákupu. Poté, co v cílovém e-shopu (za předpokladu, že něco takového nabízí) vložíte do příslušného pole kód, automaticky se vám od celkové částky odpočítá sleva. Je to prosté, ale mnohem těžší je získání onoho kuponu.

Slevové kupony získáte na speciálním portálu

Abyste mohli slevu uplatnit, musíte někde získat slevový kód či kupon. Otázkou je, kde... Někteří prodejci vám občas informace o slevě pošlou prostřednictvím newsletteru, avizují o nich na svzch facebookových stránkách a podobně. Někdy je však hledání určitého kuponu pracné. Mnohem rychlejší je hledání na specializovaných portálech, kde jsou všechny kódy na jednom místě. Za zmínku stojí projekt SlevovéKódy.com. Chcete-li ušetřit téměř při každém nákupu, máte šanci!

Nakupujete rádi? Pak budete nakupovat ještě raději...

Nekažte si náladu vysokými cenami. Pokud je vaším limitem stav na účtu, vyřešte ho pomocí slevových kódů a kuponů. Na portálu SlevovéKódy.com najdete slevy, které se týkají všech odvětví. Což takhle obměnit šatník a pořídit si pár nových kousků, ve kterých na podzim zazáříte? Anebo máte spadeno na kvalitní elektroniku? Žádný problém. A když už budete nakupovat, nezapomeňte do nákupního košíku přihodit i něco pro vaši domácnost. Nový kávovar nebo třeba vysavač se u vás rozhodně netratí. Mohli bychom pokračovat do nekonečna. Portál SlevovéKódy.com obsahuje obrovské množství slevových kuponů napříč všemi segmenty. Nabídka kódů se neustále aktualizuje a nechcete-li přijít o nejnovější slevy, nezapomeňte se registrovat k odběru novinek. Portál je velmi přehledný a okamžitě se na něm zorientujete. Slevy lze hledat přes kategorie zboží (např. zdraví a krása, oblečení a móda, chovatelské potřeby...), případně rovnou přes seznam obchodů. Nechybí zde největší nákupní galerii jako mall.cz, zoot.cz, ale ani renomované specializované e-shopy jako megapixel.cz nebo 4home.cz apod. Stačí kliknout na nabídku, která vás zaujme, kliknout tlačítko „využít slevu“ a následně budete automaticky přesměrováni do e-shopu. U každého slevového kuponu si můžete přečíst uživatelské hodnocení.

Kolik můžete ušetřit?

Tak co vy na to? Proč nakupovat za vyšší ceny, když vám někdo zdarma nabízí slevu? Ta se může pohybovat v řádu několika procent, ale často narazíte i na mnohem výraznější slevy. V případě nákupu dražšího zboží (např. letenky) můžete ušetřit i tisíce korun. A jednoduchou rovnicí zjistíte, kolik tímto způsobem ušetříte za delší časové období...

Publikováno: 01. 11. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak ušetřit na internetu