I rutinní nákup může být radost

I rutinní nákup může být radost

Nakupování věcí denní spotřeby většinou nepatří k příjemným záležitostem. Nakupováním jídla, drogerie a dalších nezbytností trávíme v obchodech poměrně dost času a co víc – utratíme za ně spoustu peněz. Chceme-li ušetřit, musíme bedlivě sledovat akční letáky, které nám s železnou pravidelností chodí až domů. Jenomže ruku na srdce – skutečně se vám chce kontrolovat všechny prospekty a hledat, jestli je káva levnější v Penny marketu, nebo v Lidlu? Takové srovnání zabere až příliš mnoho času na to, aby bylo efektivní a proto raději rezignujeme a raději necháme slevy plavat a přistoupíme na vyšší ceny.

Kupi.cz - konečně efektivní srovnání

A jsou to právě výše uvedené důvody, které daly za vznik novému portálu kupi.cz. Web funguje jako srovnávač akčního zboží ze supermarketů, hypermarketů a prodejen z celé České republiky. Už se nebudete muset probit spoustou letáků, všechny slevy zde máte pěkně na jednom místě. Na kupi.cz si můžete nejen prohlédnout samotné akční letáky, které jsou momentálně v oběhu, ale především filtrovat slevy podle obchodů i samotných značek. Zajímá vás, co se dnes prodává Tescu nebo Globusu? Jediné kliknutí zaručí přístup k informacím o veškerých slevách. Máte chuť na svou oblíbenou kávu a zajímá vás, kde se dá koupit nejlevněji? Kupi.cz umožňuje hledání slev i podle výrobce!

Tipy na dobrý nákup

Neméně zajímavý je i výpis nejzajímavějších akcí, který na vás vykoukne hned při vstupu na kupi.cz. Byla by přece škoda přehlédnout padesátiprocentní akce na vynikající prací prášek nebo luxusní parfém, co říkáte? Součástí portálu je i magazín, kde jsou pravidelně publikovány zajímavé články s tipy a triky na ještě výhodnější nákup. Zajímá vás, jak vybrat chutné brambory nebo obsah chemických látek v biopotravinách? Vše si můžete přečíst právě zde. Kupi,cz vám ušetří nejen spoustu času, ale především peněz. I rutinní nákup tak může být radost.

Publikováno: 12. 10. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: akce | akční letáky | hypermarkety | slevy | supermarkety