Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Začněte svůj sklad využívat efektivněji a ušetřete až 50 % místa

Efektivní využívání skladu je jedním z nejdůležitějších faktorů, které mají vliv na fungování každé společnosti. Spousta obchodníků platí nemalé částky za pronájem a neustále se snaží rozšiřovat kapacitu. Někdy však stačí zapojit selský rozum a vytěžit ze stávajícího skladu každý centimetr krychlový. Jak? S regálovým systémem na míru.

Sklad není nafukovací a dříve nebo později budete řešit nedostatek místa i vy. Někdy pomůže přeorganizování, ale to se neobejde bez důmyslně řešených regálů. A právě ty vyrábí známý slovenská společnost KREDIT SK REGALSISTEM, která se výrobou skladové techniky zabývá již 17 let. Provozovatelům skladů má rozhodně co nabídnout.

Konzolové regály – nejlepší způsob uskladnění tyčového a plošného materiálu

KREDIT SK REGALSISTEM využívá výhradně produkty německého koncernu Gruppo Metalsistem, které jsou zárukou prvotřídní kvality. V nabídce nechybí klasické policové, paletové ani konzolové neboli stromečkové regály. Ty umožňují přehledné uskladnění plošného, tyčového atypického materiálu. V závislosti na typu konstrukce lze konzolové regály obsluhovat ručně nebo prostřednictvím vysokozdvižného vozíku. Systémy jsou projektovány na míru s ohledem na individuální požadavky na nosnost rozměry.

Policové regály si lze navrhnout přímo na webu

Policové regály SUPER 123 a UNIRACK, které jsou určeny ke skladování volně uloženého zboží a materiálů, si lze nakonfigurovat přímo na webu regalsistem.cz. Aplikace po zadání parametrů zobrazí i výslednou cenu. Pro cenovou nabídku konzolových regálů je nezbytné výrobce kontaktovat přímo.

Všechny nabízené regály splňují platné české normy a vyrábí se z odolných dílců, které zaručují dlouhou životnost a trvale pěkný vzhled. Policové, paletové a konzolové regály jsou k mání také v mobilních variantách, které zvyšují efektivitu skladování a umožňují uspořit až 50 % prostoru ve skladu.