Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Jak vybrat půjčku před výplatou

Znáte přísloví, podle kterého se něco táhne jako „týden před výplatou“? Jako většina přirovnání, i toto se zakládá na pravdě a zjištění, že v peněžence nebo na účtu nezbývá ani koruna, není dvakrát příjemné. A co teprve dva týdny před výplatou… Octli jste se v podobné situaci a nevíte, jak ji elegantně vyřešit? Obrátili jste se na známé, ale ti vám z podobného důvodu půjčit nemohou? Nevadí – ideálním řešením je takzvaný půjčka před výplatou. Vzhledem k množství nebankovních institucí, které půjčky před výplatou neboli mikropůjčky nabízí, je ovšem na místě jistá obezřetnost. Nechcete přece naletět podvodníkům nebo lichvářům…

Když půjčka, tak pouze od kvalitní nebankovní společnosti

Mezi nejvýhodnější půjčky před výplatou patří kontokorent a kreditní karta. Pokud však zmíněné produkty nevyužíváte a ani se je nechystáte využívat, nezbude vám, než se obrátit na nebankovní věřitele. První pravidlo zní – půjčujte si peníze před výplatou pouze od známých a renomovaných nebankovek, které jsou známé transparentními podmínkami. Vyhnete se případným problémům a vyřídíte si půjčku, která vám opravdu pomůže.

Létáková inzerce a předražená telefonní čísla

Na podvodníky a lichváře nejčastěji narazíte v tištěné inzerci. Nemají vlastní webové stránky a nabízí vyřízení půjčky prostřednictvím předražené telefonní linky. Pozor – v inzerátech se objevují klasická mobilní čísla. Po zavolání vám operátorka sdělí číslo na linku s drahým tarifem, na které údajně získáte jakési „aktivační“ číslo. Pro jistotu ještě jednou – solidní nebankovní společnost se k těmto praktikám neuchyluje.

Poctivá půjčka před výplatou lze bezpečně identifikovat dle těchto vlastností:

  • můžete si ji vyřídit prostřednictvím online formuláře na webu
  • úvěrový rámec se pohybuje mezi 1 000 až 10 000 Kč
  • doba splatnosti činí 1 až 30 dní
  • neplatíte žádné poplatky předem
  • nemusíte shánět ručitele ani se zavázat nemovitým majetkem

Konkrétní parametry se samozřejmě mohou mírně lišit, ale výše zmíněné body půjčku před výplatou vystihují téměř stoprocentně. Jednou z prověřených půjček je například i tato půjčka před výplatou.

Výhody půjčky před výplatou tkví ve velmi rychlém vyřízení, ale také v tom, že nebudete muset prokazovat výši příjmu. Vzhledem k nízké výši půjčky to není zapotřebí, ale berte na vědomí, že některé nebankovní společnosti prověřují žadatelův registr. Většinou si navíc nebudete moct půjčit nejvyšší možnou částku – tu vám věřitel poskytne až při opakované žádosti (jakmile prokážete, že svědomitě splácíte). Zajímavé informace najdete také v článku na zpravodajském serveru iDNES.