Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Jak vypadají současné trendy v malování pokojů?

Rozhodli jste se, že své bydlení předěláte tak, aby šlo ruku v ruce se současnými trendy v oblasti bytového designu? V tom případě začněte malováním. Vhodně zvolené barevné kombinace vytvoří příjemnou atmosféru a umocní celkový dojem z nového interiéru. Na téma současných trendů nám poskytli informace malíři pokojů České Budějovice z firmy Malířství Jiří Dráb.

Když si s výběrem barev nevíte rady, zeptejte se odborníků

Hned na úvod upozorňujeme, že s výběrem barev vám rádi poradí profíci z malířství České Budějovice. Doporučí vám, které plochy ponechat bílé a které zdi zahalit do barevných tónů. Během mnohaletého působení v oboru získali cenné zkušenosti a mají výběr barevných kombinací takříkajíc „v oku“. Provádí také nátěry fasád České Budějovice, nátěry střech, plotů, zábradlí a radiátorů a dalších prvků.

Obecně byste se měli soustředit na barvy, které na vás působí pozitivně, případně se řiďte zásadami feng-shui.

Které barvy jsou trendy v roce 2016?

Co se týče aktuálních trendů, základní barvou je neutrální bílá. V moderních interiérech je vhodná kombinace se druhou barvou. Vícebarevné kombinace mohou působit rušivě a chaoticky, a proto je lepší, když je domácnost vymalována jen dvěma nebo třemi barvami. Co však můžete měnit, je sytost jednotlivých tónů.

Trendy přejí jednoduchému až minimalistickému pojetí. V moderním interiéru jsou hladké stěny bez štukování, nicméně boom pastelových barev je na ústupu. Barvy roku 2016 jsou podle Pantone hned dvě, a to růžová „Rose Quartz“ a modrá „Serenity“. Paleta nejatraktivnějších barev logicky obsahuje odstíny růžové, ale také meruňkové a červené. Na druhou stranu neuděláte chybu ani s výraznější modrou – údajně zlepšuje náladu, inspiruje a uklidňuje.

Nezapomeňte, že trendy se neustále mění a co bylo ještě nedávno „in“, mohou designéři obratem poslat do propadliště trendových dějin. Při výběru barev proto myslete dopředu a vyberte si takové barvy, které vás budou bavit i napřesrok. Pokud vám ovšem nevadí každoroční renovace interiéru…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *