Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Správný školní batoh šetří záda a je cool

Se začátkem školního roku většina rodičů řeší otázku, jaký školní batoh je pro jejich ratolesti ten nej. A zdá se, že najít odpověď není nijak snadné. Kvalitní školní batoh totiž musí splňovat nejedno kritérium.

Rodiče chtějí, aby byl školní batoh levný a zároveň zdravotní nezávadný

Kvalita versus cena. To je to, o čem přemýšlíte, milí rodiče. Upřednostňujete, a velice správně, ergonomicky tvarované batohy, které jsou schopné poskytnout adekvátní oporu dětským zádům. Ideální školní batohy by měly být vyrobeny z lehce udržovatelného a prodyšného materiálu. Samostatnou kapitolou jsou pak reflexní prvky. Ty už nyní patří k standardu. Široké popruhy a odlehčená varianta jsou jen k dobru. Zajímá vás také vnitřní uspořádání školního batohu. Dostatek přihrádek a kapes je nutností. Boční kapsy na pití a drobnosti pomohou udržovat pořádek. Vězte, že vše, co očekáváte, najdete u školních batohů STIL. Snoubí v sobě kvalitu s moderním vzhledem za příjemné ceny.

Děti chtějí od školního batohu hlavně trendy design

Žáci a studenti preferují jiné vlastnosti školních batohů. Musí být hezké, in. Upřednostňují specifické barvy, motivy, počet kapes. To tvoří alfu i omegu jejich výběru. Rozdíly mezi školními batohy pro 1. stupeň a školními batohy pro studenty jsou přitom markantní. Zatímco prvňáček zajásá nad batohem s motivem zvířátek, studenti jsou už více náročnou kategorií a asi bude lepší pořizovat výbavu do školy za jejich přítomnosti, nechcete-li se dočkat nešťastného vzdychání nad vaší volbou. Školní batohy STIL vyjdou vstříc malým holčičkám i pubertálním zarytým sportovcům.

Sety ušetří čas i peněženku

Báječným pomocníkem při pořizování nutné školní výbavy jsou sety, které obsahují školní batoh, penál, box, případně i zástěrku a peněženku. Vše ve stejném barevném provedení, v jednom designu. Nejen, že tak ušetříte drahocenný čas, který byste jinak obětovali nákupům každé věci zvlášť. Vy uspoříte i nějakou tu korunku, protože tyto sety vychází finančně víc než dobře.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *