Katalog firem, do kterého se vyplatí registrovat

Katalog firem, do kterého se vyplatí registrovat

Trápí vás nedostatek zakázek a už jste vyzkoušeli všechny dostupné formy marketingu? Možná jste přeci jen na něco zapomněli. Vzpomínáte si na staré dobré katalogy firem, které se v minulé dekádě těšily všeobecné oblibě? Spousta firem na ně v posledních letech zanevřela, ale poslední průzkumy jasně ukázaly, že je stále využívá obrovské množství lidí. Tedy vašich potenciálních klientů. Pravdou je, že vybrat efektivní databázi, ve které zbytečně neutopíte peníze jako v černé díře, je vzhledem k obrovskému množství portálů poměrně obtížné. My vám však s výběrem pomůžeme.

Registrace do katalogu ano, ale pouze do funkčního

Některé katalogy firem fungují jen naoko, ale na druhou stranu funguje i spousta těch, které se pyšní velmi vysokou návštěvností. Mezi absolutní špičku patří zavedený katalog firem ifirmy.cz, který nedávno prošel zdařilým redesignem. Je přehlednější než dřív a hledání firem je opravdu snadné.

Proč využít placenou prezentaci?

Svou firmu můžete do katalogu registrovat zcela zdarma, ale stejně tak můžete využít i placené prezentace. Jaké vám přinese výhody? Díky přednostnímu výpisu budete vidět, čímž šanci na získání nových zákazníků výrazně zvýšíte. Ke standardnímu výčtu služeb můžete přidat své logo, ale také nabídky konkrétních produktů. Jak nadstandardní výpis vypadá, se můžete podívat zde.

Identifikujte potencionální zákazníky

V současné době je v katalogu ifirmy.cz cca 2 500 oborů a využívá ho více než 100 000 dodavatelů a odběratelů. Zajímavé je i propojení se službou seeky.cz. Ta identifikuje subjekty, které vaši prezentaci navštíví a propojuje je s rozsáhlou databází. Z anonymních návštěvníků se okamžitě stanou reální potencionální klienti. Na rozdíl od ostatních analytických služeb, prostřednictvím kterých se dozvíte pouze počet návštěvníků, vám seeky.cz poskytne detailní informace, na základě kterých je budete moct kontaktovat. Stále váháte? Reference na ifirmy.cz hovoří za vše. Přečtěte si, jakou mají s katalogem zkušenost jeho uživatelé a rozhodněte se. Neskrývejte se před klienty a vyjděte jim vstříc. Registrace v zavedeném katalogu firem vám může přinést více než si myslíte.

Publikováno: 27. 11. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: ifirmy.cz zkušenosti | katalog firem