Jak vyřešit nedostatek úložného prostoru? Nic, co by nezvládly praktické policové regály...

Jak vyřešit nedostatek úložného prostoru? Nic, co by nezvládly praktické policové regály...

Žádné bydlení není nafukovací, což dříve, nebo později zjistíme všichni. Nabízí se proto otázka, jak efektivněji skladovat věci, které nezbytně potřebujeme a nemůžeme je dát pryč. Možná vás to překvapí, ale stále více lidí využívá ke skladování docela obyčejné regály. Ty totiž docela dobře poslouží nejen ve skladu a v prodejně, pro které jsou primárně určeny, ale také v pracovně, spižírně nebo v garáži. Disponují značným úložným prostorem a navíc díky nim máme vše po ruce. Pro věci, které nechcete schovávat do skříní, jsou regálové systémy jako stvořené.

V regálech lze skladovat téměř všechno

Zdaleka nejvíce prostoru poskytují regálové systémy na míru. Jejich výrobou se již sedmnáctým rokem zabývá společnost KREDIT SK – REGALSISTEM, která je dodává pro sklady, prodejny, archivy a také koncové spotřebitele – domácnosti. A co v nich můžete skladovat? Prakticky vše od šanonů s dokumenty až po pneumatiky... Výrobce nabízí regály v mnoha variantách a všechny jsou v souladu s platnými normami a předpisy. Konstrukce z vysoce kvalitní pozinkované oceli má díky povrchové úpravě dlouhou životnost a regály jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození i oděru. I po letech proto vypadají jako nové a estetiku interiéru rozhodně nesníží. Navíc jsou konstruovány s ohledem na jednoduchou montáž, se kterou si poradí i méně zručný zákazník. Další devizou je vysoká nosnost, stabilita a možnost rozšíření o nejrůznější doplňky.

Sestavte si regál na míru svým potřebám

A jak je to s policovými regály na míru? Ty si můžete sami navrhnout přímo na webových stránkách www.regalsistem.cz, přímo v prostředí online návrháře. Zadáte jednotlivé parametry (rozměry, počet a typ polic atd.) a zobrazí se vám vizualizace výrobku i jeho přesná cenová kalkulace. S regálovými systémy bude vaše domácnost zase o něco prostornější. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se zeptat přímo výrobce. Rád vám s výběrem systému poradí a nasměruje vás správným směrem.

Publikováno: 27. 09. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: policové regály | regálové systémy | regály